Deratyzacja

Deratyzacja jest formą niezbędnej ochrony człowieka.

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Deratyzacja na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

Gryzonie, jako szkodniki obecne wszędzie tam, gdzie ludzie, od wieków stanowią wroga numer jeden nie tylko dla właścicieli magazynów, ale także dla domowników w zwykłych domach i mieszkaniach. Od dawna wiadomo, że nie są tylko szkodnikami żerującymi na zapasach żywności.

Liczne badania laboratoryjne dowiodły, że gryzonie, szczególnie myszy i szczury, nie bez powodu obarczane są odpowiedzialnością za roznoszenie chorób. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, produkują one ogromne ilości moczu oraz odchodów, a także przenoszą pasożyty i chorobotwórcze mikroorganizmy, stanowiąc bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub nawet życia człowieka.

Mając na uwadze wszystkie z powyższych faktów, dołożyliśmy wszelkich starań by deratyzacja, jako część naszej oferty, stanowiła kompleksową odpowiedź na problem obecności gryzoni w domu, ogrodzie lub w budynkach użytkowych, czy to przedsiębiorstwach czy instytucjach. Dbamy o to, by usuwanie gryzoni nie tylko odpowiadało regulacjom prawnym, które dotyczą niektórych z gatunków, ale także reprezentowało sobą najwyższy standard usług.

W ramach usuwania gryzoni, takich jak mysz domowa lub paletowa czy też szczur domowy lub wędrowny, proponujemy wieloetapowe rozwiązanie problemu. Rozpoczynając na lokalizacji gniazda gryzoni, dobiera się odpowiednie środki, które usuwają zwierzę – przede wszystkim poprzez wykorzystanie pułapek i chwytaczy dostępnych tylko specjalistom od DDD. Etap zapobiegania nawrotom zwierząt na poprzednie miejsce jest etapem kończącym pracę specjalistów, którzy zabezpieczają miejsce i informują Klienta o dalszym postępowaniu w zakresie ochrony budynku przed gryzoniami.

Pracujemy dyskretnie – Twoi sąsiedzi nie muszą wiedzieć o problemie, z którym się zmagasz. Dla Ciebie rozwiążemy go szybko, skutecznie i bez wiedzy osób, których nie chcesz informować. Do kontaktu zapraszamy wszystkich Klientów, zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców, ze Śląska, z Poznania, Wrocławia i Łodzi.

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, w tym między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej.