Dezynfekcja lokali mieszkalnych

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja lokali mieszkalnych

Dlaczego dezynfekcja jest ważna?

Dezynfekcja jest szczególnie istotna dla dobrej kondycji naszego organizmu. Przede wszystkim z uwagi na jej wysoką skuteczność. Często najniebezpieczniejsze jest to, co niewidoczne dla oka. Sprzątanie, odkurzanie i wycieranie nie zawsze jest wystarczające. To, że nie widzimy bakterii i drobnoustrojów, nie oznacza, że ich nie ma. Często drogeryjne środki nie są całkowicie skuteczne. Nie zawsze możemy też przekonać się o ich nikłym działaniu, bowiem wirusów nie jesteśmy w stanie zobaczyć. Nie wiemy więc, czy zostały w pełni wyeliminowane. Możemy je natomiast odczuć, gdy zainfekują już nasz organizm.

Czy trzeba dezynfekować lokale mieszkalne?

Tak! Każdy z nas stara się utrzymywać nasze lokum w dostatecznym porządku. Nie zawsze jednak mamy świadomość, jak szczególnej opieki wymaga, by było bezpieczne dla naszego zdrowia. Najwięcej czasu spędzamy własnie w naszych domostwach, szczególnie istotne jest by były naszą ostoją, wolną od groźnych zarazków.

Kiedy dezynfekcja jest niezbędna?

O dezynfekcji szczególnie powinniśmy myśleć, jeśli nastąpił wyciek szkodliwych środków chemicznych lub gdy nasze mieszkanie zostało zalane, co mogło doprowadzić do powstania pleśni i grzybów. Dezynfekcja jest potrzebna, jeśli w lokum doszło do zgonu, a zwłoki nie zostały zabezpieczone od razu. Wówczas należy dokładnie zdezynfekować całe mieszkanie, by było ponownie zdatne do zamieszkiwania.

Specjaliści z firmy Dezynfeusz dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu przeprowadzą profesjonalną dezynfekcję. Ich praca zgodna jest z najwyższymi standardami, bowiem ich praca jest ważna – chroni zdrowie i przywraca bezpieczne warunki mieszkalne Klientów. 

 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!