Dezynfekcja łóżek, materacy i pościeli

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja łóżek, materacy i pościeli

Co kryje się w naszych łóżkach?

Przede wszystkim roztocze! Materac naszego łóżka jest ich wymarzonym środowiskiem do życia. Mają zapewnione pożywienie, w postaci naszego, złuszczającego się naskórka, a nasze włosy i kurz domowy sprawiają, że ich bytowanie staje się naprawdę komfortowe. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wielkie mogą być ich kolonie, bowiem nie zauważamy tych mikroskopijnych robaczków.

Jak się ich pozbyć?

Nie jesteśmy w stanie całkowicie ich wyeliminować. Możemy jednak wpłynąć na zmniejszenie ich liczebności. Dlatego tak ważna jest dezynfekcja naszych materacy i łóżek. Pierwszym krokiem do polepszenia naszych warunków higienicznych może być już samo odkurzenie materaca i częste zmienianie pościeli.

Dlaczego dezynfekcja?

Nie każdy odkurzacz wyposażony w specjalny filtr, który pozwala na dokładne wyczyszczenie powierzchni materaca, przy jednoczesnych wyeliminowaniu mikroorganizmów niewidocznych dla naszego oka. Trzeba zdać sobie sprawę, że podczas spania wydzielamy pot, który wchłania materac i staje się siedliskiem bakterii i wirusów.

Co zrobić z pościelą?

Często pamiętamy o tym, by zmienić pościel. Niestety nie zawsze jest to wystarczający zabieg. Raz na jakiś czas powinniśmy pomyśleć o dokładnym czyszczeniu oraz dezynfekcji samego materacu. Wymiana pościeli jest ważna, pod warunkiem, że odpowiednio ją wypierzemy. I tutaj warto pomyśleć o pralniach chemicznych, które najlepiej rozwiążą wszelkie higieniczne problemy.

 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!