Dezynfekcja piaskownic

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja piaskownic

Czy piaskownicę trzeba dezynfekować?

Piaskownica, podobnie jak inne obiekty zbiorowego użytkowania, raz na jakiś czas powinna być zdezynfekowana. Przede wszystkim z uwagi na ilość osób, które z niej korzystają. Istotnym aspektem jest również fakt, że z piaskownic korzystają najmłodsi. Ich system odpornościowy nie jest jeszcze całkowicie ukształtowany, więc to właśnie ochrona i dbałość o ich zdrowie jest najważniejsza.

Czy piasek może być niebezpieczny?

Piasek sam w sobie nie jest niebezpieczny, jednakże bakterie i mikroorganizmy na nim występujące tak. Piaskownica to nie tylko ulubione miejsce zabaw maluszków, to także otwarty teren, który może posłużyć jako kuweta przechadzających się na dworze zwierząt. Trzeba również pamiętać o odchodach ptaków, które swe fekalia zostawiają dosłownie wszędzie.

Co możemy znaleźć w piaskownicy?

Przede wszystkim odchody zwierząt i martwe robactwo. Niebezpieczne są szczególnie wspomniane odchody gołębi. Piaskownica niejednokrotnie pełna jest też zanieczyszczeń pochodzących od resztek pokarmów. Źle zabezpieczany obiekt może stwarzać zagrożenie dla bawiących się w nim dzieci.

Firma Dezynfeusz zadba o zdrowie najmłodszych. Jeśli obawiasz się o stan piasku, albo nigdy nie dezynfekowałeś swojej piaskownicy – koniecznie skontaktuj się z nami! 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!