Dezynfekcja piwnic

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja piwnic

Po co dezynfekować piwnicę? 

Piwnica najczęściej jest ciemnych i wilgotnym pomieszczeniem, do którego nie uczęszczamy zbyt często. Warto jednak pomyśleć o jej dobrej kondycji, jeśli służy nam jako spiżarka lub magazyn żywności. Często chowamy w niej ziemniaki, przetwory i inne wspaniałości, które powinny tam być bezpieczne. Należy zdawać sobie sprawę jednak, że panujące w niej warunki są idealnym siedliskiem dla pleśni i grzybów, które mogą rozwijać się w zawrotnym tempie.

Kiedy naszemu pomieszczeniu należy się specjalna uwaga?

O dezynfekcji naszej piwnicy powinniśmy myśleć regularnie. Przede wszystkim, żeby pozbyć się różnych pleśni, które często w niej występują. Ważny jest okresowy przegląd schowka, bowiem środowisko to uwielbiają także gryzonie, które mogą niszczyć nasz pokarm lub go zanieczyszczać. Staranne czyszczenie wymagane jest jednak w przypadku zalania naszej piwnicy.

Dlaczego nie warto przeprowadzać jej na własną rękę?

Dezynfekcję należy zlecić profesjonalistom, bowiem tylko oni wiedzą jakich preparatów i w jakich proporcjach należy użyć, by piwnica była bezpiecznym dla nas środowiskiem. Drogeryjne preparaty nie wykazują takiej skuteczności, a mogą np. zanieczyścić nasze jedzenie i narazić nas na szkody materialne.

Pracownicy firmy Dezynfeusz są wykwalifikowanym zespołem, który przeprowadzi kompleksową dezynfekcję piwnicy. 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!