Dezynfekcja po powodzi

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja po powodzi

Co zawierają wody powodziowe?

Wody powodziowe są szczególnym zagrożeniem dla zdrowia. Przede wszystkim z uwagi na ilość rzeczy, które niosą w swym nurcie. Kiedy woda zalewa domostwa, część rzeczy zabiera ze sobą. Szczególnie niebezpieczne są jednak wody komunalne, które docierają do wód powodziowych w trakcie zalewania kanalizacji. Groźne dla życia mogą być również chemikalia, które porwała woda i została przez nie zanieczyszczona.

Czy są one niebezpieczne dla nas?

Wody powodziowe są szkodliwe dla naszego zdrowia. Każdy powinien pozostawać poza ich zasięgiem, ponieważ mogą być skażone. Tylko służby sanitarne są upoważnione do badania ich i określania stopnia ryzyka. Tak naprawdę tylko dezynfekcja pozwala na ponowne zamieszkanie w domostwie, które zostało dotknięte powodzią.

Co zrobić kiedy powódź ustąpi?

Samo sprzątanie nie jest wystarczającym rozwiązaniem. Często trzeba wyrzucić również meble, bądź je zdezynfekować, co daje szansę na całkowite uratowanie ich. Niebezpieczny jest również muł, który osiadł na ścianach naszego domostwa. Istotne jest tutaj natychmiastowe działania, by uratować jak najwięcej sprzętów z naszego gospodarstwa domowego.

Dezynfekcji nie można przeprowadzać na własną rękę. Wody powodziowe mogą być siedliskiem groźnych bakterii, w tym baterii coli. Wykwalifikowani pracownicy Dezynfeusza dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzą jak dezynfekować obiekty, by przywrócić ich dobry stan i aby nadawały się do powtórnego używania. 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!