Dezynfekcja pojazdów

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja pojazdów

Dlaczego powinniśmy dezynfekować pojazdy?

Przede wszystkim dlatego, że to właśnie w nich spędzamy najwięcej czasu. W dzisiejszych czasach jesteśmy stale w ruchu, musimy się przemieszczać, więc i o nasze pojazdy powinniśmy dbać. Odświętna wizyta w myjni samochodowej nie jest wystarczająca. Świecący się lakier i wypolerowane felgi nie sprawiają, że jest on bezpieczny dla naszego zdrowia.

Co wydobywa się z klimatyzacji?

To właśnie ona może być przyczyną naszych dolegliwości zdrowotnych. Klimatyzacja nie tylko bowiem przyjemnie ochładza wnętrze pojazdu w upalne dni. Jest ona również siedliskiem bakterii i grzybów. Oczyszcza nasze powietrze z kurzu, pleśni i innych zarodników, jednak magazynują się one na filtrach. Jeśli filtry te nie są czyszczone lub systematycznie wymieniane, drobnoustroje rozmnażają się w szybkim tempie.

Czy są konsekwencje zdrowotne?

W klimatyzacji występują grzyby, które mogą powodować u nas reakcje alergiczne. To właśnie przez nie najczęściej boli nas gardło, swędzą i pieką oczy. Pleśnie te atakują także nasz układ oddechowy, co przy intensywnym przebywaniu w klimatyzowanym pojeździe może mieć bardzo przykre konsekwencje zdrowotne.

Szczególne zalecenia dezynfekcji

Samochody, które należą do funkcjonariuszy i mają swoje zastosowanie w służbie publicznej szczególnie wymagają dezynfekcji. Karetki pogotowia, ambulanse, czy pojazdy policyjne narażone są na występowanie groźnych bakterii. Utrzymanie prawidłowej higieny jest w nich koniecznością.

Warto więc pomyśleć o swoim samochodzie i wyeliminować groźne substancje. Pracownicy Dezynfeusza wiedzą jak przeprowadzić dezynfekcję pojazdów i sprawić, by podróż w nich znowu była komfortowa.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!