Dezynfekcja pomieszczeń po osobach chorych

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja pomieszczeń po osobach chorych

Czy dezynfekcja pomieszczenia po chorej osobie jest konieczna?

Tak! Przede wszystkim z uwagi na fakt, że najwięcej wirusów i bakterii znajduje się w powietrzu. Niewyeliminowanie potencjalnego zagrożenia zdrowotnego, może prowadzić do powtórnych zachorowań. Często nie mamy nawet pojęcia, że wirusy znajdują się w naszym mieszkaniu. Jeśli w takim lokum znajdowała się osoba chora, wówczas ryzyko powikłań zdrowotnych drastycznie wzrasta.

Dlaczego dezynfekcja?

Jeśli choroba bezpośrednio nas już nie dotyczy nie zastanawiamy się w ogóle nad jej szkodliwością. Skoro nikt z domowników nie jest już zarażony to przecież jesteśmy bezpieczni. Nic bardziej mylnego! Bakterie, które pozostały po osobie chorej wciąż mogą nam zagrażać. Dlatego tak ważna jest dezynfekcja. Samo wywietrzenie mieszkania, czy zmiana pościeli nie wystarczą. Tylko specjalistyczne środki mogą w pełni oczyścić nasze miejsce.

Jakie są szczególne wskazania?

Przeprowadzenie dezynfekcji wymagane jest, jeśli mieliśmy do czynienia z chorobą zakaźną. Wówczas ryzyko ponownego zachorowania wzrasta, a my prawdopodobnie nie pozbyliśmy się wszystkich szczepów bakterii. Dlatego tak ważne przeprowadzenie jest dezynfekcji. Nie warto marnować pieniędzy na sklepowe specyfiki. Często odkażają one jedynie miejsca, jednakże powietrze pozostaje nietknięte, a to właśnie tam znajduje się wiele bakterii.

Firma Dezynfeusz doskonale zna się na swojej pracy i przeprowadziła już setki zabiegów dezynfekujących. Dbamy o naszych Klientów i żadna sytuacja nie jest nam straszna. Zapewniamy pełną dyskrecję naszych działań. Nie chcemy bowiem stracić zaufania wszystkich tych, którzy powierzyli nam swoje problemy. 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!