Dezynfekcja pomieszczeń po osobach zmarłych

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja pomieszczeń po osobach zmarłych

Czy dezynfekować mieszkanie po osobie zmarłej?

Lokum w którym doszło do zgonu musi zostać przeprowadzony zabieg dezynfekcji. W przeciwnym razie stwarza ono poważne zagrożenie dla naszego zdrowia. Zwłoki zaczynają się rozkładać już po dwóch, trzech godzinach od zgonu! Trzeba również pamiętać, że przy sprzyjających warunkach atmosferycznych ciało może zacząć gnić, a wtedy jesteśmy już tylko o krok od uwolnienia wszystkich niebezpiecznych związków chemicznych i bakterii.

Czy nasze zdrowie może być zagrożone?

Gdy komórki w ciele zmarłego całkowicie już obumarły, wytwarzane zostają gazy, kwasy i inne substancje. Pojawia się również bardzo nieprzyjemny zapach, trudny wręcz do wytrzymania, jednak przyciągający owady. Składają one jaja, bowiem proces rozkładu stwarza dla nich bardzo komfortowe warunki do rozmnażania. Najniebezpieczniejszą konsekwencją rozkładu jest jednak jad trupi. Ta trująca substancja może uszkodzić układ krążenia, osoby mającej styczność ze zwłokami i doprowadzić nawet do śmierci.

Co należy zrobić?

W takim przypadku, nie powinniśmy przeprowadzać dezynfekcji na własną rękę. Nie mamy bowiem wiedzy, jak całkowicie skutecznie usunąć zwłoki i wszelkie bakterie pozostałe po nich. Zwykłe sprzątanie nie wystarczy, a my możemy narazić własne zdrowie. Nie wolno bagatelizować problemu, szczególnie jeśli zwłoki pozostawały bez utylizacji przez dłuższy czas.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z firmą Dezynfeusz, a my pomożemy Ci zabezpieczyć zwłoki i zdezynfekować mieszkanie. Działamy dyskretnie, wiemy, że rozgłos jest całkowicie zbędny. Wiemy, że Klienci nam ufają, a my nie chcemy ich zawieść. 

 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!