Dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych

Dlaczego trzeba dezynfekować pomieszczenia sanitarne?

Pomieszczenia sanitarne, zgodnie z wymogami powinny być utrzymywane w jak najlepszym stanie higienicznym. Zaliczają się do nich m.in. szatnie, umywalnie, natryski oraz jadalnie. Lokale te wymagają zachowania szczególnej czystości, bowiem użytkowane są przez ludzi w dużym natężeniu. Z uwagi na swą specyfikę, mogą stać się także siedliskiem wielu bakterii i wirusów.

Jakich środków używa się do dezynfekcji?

Na rynku środków czystości, znajdziemy wiele specyfików, które przeznaczone są do dezynfekcji pomieszczeń sanitarnych. Mogą być one silnie żrące, co sprawia zagrożenie zdrowotne przy nieumiejętnym stosowaniu. Firma Dezynfeusz zapewnia specjalistyczną dezynfekcję nie tylko na powierzchniach, ale i w atmosferze. Nie zawsze skuteczne jest działanie na własną rękę, bowiem źle dobrane środki mogą spowodować efekt przeciwny do oczekiwanego – pogorszyć stan czystości pomieszczeń.

Szczególne zalecenia

Każde pomieszczenie sanitarne raz na jakiś czas wymaga specjalistycznej dezynfekcji. Niezbędna jest ona natomiast w placówkach medycznych. Utrzymanie ich w prawidłowej kondycji wpływa na zdrowie pacjentów i osób w nich przebywających. Zalecana jest również cykliczność dezynfekcji, aby pomieszczenia te zawsze pozostawały w dobrym stanie.

Nasi pracownicy zostali doskonale przeszkoleni i wiedzą jak należy przeprowadzać dezynfekcję pomieszczeń sanitarnych. Nie warto narażać swojego zdrowia i współpracowników próbując jej na własną rękę. My zajmiemy się wszystkim!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!