Dezynfekcja siłowni i sal fitness

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja siłowni i sal fitness

Po co dezynfekować siłownie? 

Dbanie o prawidłowe utrzymanie higieny jest bardzo istotną czynnością na siłowniach. Potrzebna jest dezynfekcja sprzętu. W większości siłowni dostępne są chusteczki dezynfekujące, bądź żele antybakteryjne, jednakże to nie wystarcza. Raz na jakiś czas cały sprzęt powinien zostać prawidłowo zdezynfekowany, by wyeliminować wszystkie bakterie i grzyby.

Dlaczego jest to istotne?

Z siłowni miesięcznie korzysta setka osób. Panuje tam zazwyczaj wilgotna atmosfera, która spowodowana jest dużym poceniem się. Takie środowisko sprzyja rozwijaniu się bakterii i grzybów, lubujących się w parnych pomieszczeniach. Intensywne oddychanie powoduje, że nasze organizmy chłoną wręcz wszystkie zanieczyszczenia z powietrza.

Bezpieczna aktywność

W dzisiejszych czasach siłownia bywa naszym drugim domem. W czasach lansowania zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania, obecność na siłowni i fitnessie jest wręcz obowiązkowa. Dlatego istotne jest utrzymanie wszystkich pomieszczeń służących do ćwiczeń i fitnessu w jak najlepszej kondycji higienicznej. Wszystko po to, by aktywność fizyczna, była korzystna dla naszego organizmu, a nie narażała go na osłabienie spowodowane bakteriami.

Firma Dezynfeusz ma doświadczenie w przeprowadzaniu dezynfekcji. Gwarantujemy profesjonalne zdezynfekowanie całego sprzętu i powietrza, w którym również unoszą się drobnoustroje. Chcesz zadbać o swój sprzęt? Skontaktuj się z nami!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!