Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja strychów i dachów stropowych

Po co dezynfekować strych?

Strych to często zapomniane pomieszczenie w naszych domostwach. Służy ono zazwyczaj jako rupieciarnia, często i dojście do niego jest ograniczone lub zwyczajnie nie mamy potrzeby zaglądania do niego. Dezynfekcja strychu pozwala na wyeliminowanie szkodliwych mikroorganizmów i często jest jedynym sposobem na ponowne zagospodarowanie tej przestrzeni.

Co może czaić się na strychu?

Jako, że jest rzadko uczęszczanym przez nas miejscem wiele zwierząt chętnie się w nim aklimatyzuje. Często spotykanym szkodnikiem są m.in. kuny domowe, które mogą doprowadzić nasze domostwo do ruiny. Potrafią nawet przegryźć kable instalacji elektrycznych! Kolejnym problemem mogą być gołębie odchody.

Gołębi problem

Odchody tych ptaków są szkodliwe dla zdrowia. Zawierają w sobie mnóstwo pasożytów i bakterii, które mogą być niebezpieczne. Ptasie odchody bywają również żrące, więc mogą przyczynić się do zniszczenia naszych rzeczy. Dlatego tak ważne jest specjalistyczne sprzątanie i dezynfekcja strychu. Trzeba pozbyć się nieprzyjemnych zapachów i bakterii, które z uwagi na jego niedostępność, często tam występują.

Dezynfeusz doskonale zna się na swojej pracy. Wiemy jakich środków użyć, by nie narazić domowników na niebezpieczeństwo, a także nie uszkodzić sprzętów znajdujących się na poddaszu. Działamy szybko i sprawnie, dlatego zaufało nam tak wielu Klientów.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!