Dezynfekcja wody

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej dezynfekcji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Dezynfekcja wody

Na czym polega dezynfekcja wody?

Dezynfekcja wody oznacza przede wszystkim usunięcie z niej chorobotwórczych substancji. Woda pitna nie może zawierać w sobie żadnych zanieczyszczeń, który mogłyby mieć jakikolwiek wpływ na nasze zdrowie. Jeśli mikroorganizmy znajdowałyby się w wodzie pitnej mogłoby to mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne.

Dlaczego dezynfekcja jest potrzebna?

Przede wszystkim dlatego, że woda potrzebna jest nam do życia. Powinna być ona również przeprowadzana w basenach i systemach chłodniczych. Dezynfekcja wody jest potrzebna, bowiem woda surowa nie zawsze jest w idealnym stanie bakteriologicznych, a co z tym związane – może nie być zdatna do picia.

Co może zawierać zanieczyszczona woda?

Woda może być idealnym środowiskiem do rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Choroby przenoszone przez wodę stanowią zagrożenie dla ludności na całym świecie. Wyróżniamy chemiczne i bakteriologiczne skażenie wody. Pierwsze następuje w wyniku dostania się do wodnego obiegu groźnych substancji, natomiast skażenie bakteriologiczne to pojawienie się w niej wirusa, bakterii lub pasożyta.

Nie należy bagatelizować problemu, bowiem chorobami najczęściej przenoszonymi przez wodę są: wirusowe zapalenie przewodu pokarmowego, polio, cholera, dur brzuszny i wiele innych.

 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!