Dezynfekcja

Oferowane przez nas usługi dezynfekcyjne skupiają się na walce ze stanowiącymi zagrożenie dla zdrowia grzybami, wirusami oraz bakteriami.

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Dezynfekcja na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi oraz we Wrocławiu

Dezynfekcja, jako sposób zwalczania mikroorganizmów szkodliwych dla zdrowia i życia człowieka, jest zaawansowanym procesem, którego skuteczność i efekty determinowane są prawidłowym przeprowadzeniem usługi. Wszyscy nasi specjaliści są osobami, przed którymi dezynfekcja nie ma tajemnic.

Nasze usługi są skierowane do Klientów ze Śląska, Poznania, Wrocławia i Łodzi, którzy szukają wsparcia w zakresie profesjonalnego odkażania. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami oraz instytucjami.

Przeprowadzana przez nas dezynfekcja obejmuje kompleksowe odkażanie wszelkiego rodzaju pomieszczeń i budynków, wliczając w to pomieszczenia sanitarne, szkoły, przedszkola, hotele, restauracje, pomieszczenia po osobach zmarłych i niedawno chorych, obiektów związanych z transportem zwierząt i ludzi, magazynów oraz mebli.

Specjaliści wyznaczeni do przeprowadzenia dezynfekcji u Klienta przeprowadzają, w pierwszej kolejności, analizę sytuacji i na jej podstawie dobierają zestaw metod dezynfekcji. W szerokim wachlarzu sposobów, które wykorzystują fachowcy zatrudnieni w naszej firmie, znajdują się metody chemiczne i fizyczne, które opierają się odpowiednio o dezynfekcję chemikaliami oraz wysoką temperaturą lub parą wodną.

Dezynfekcja przedstawiona w naszej ofercie jest wielofazową usługą, która uwzględnia odkażanie profilaktyczne, ogniskowe oraz końcowe. Przed wykonaniem procesu odkażania, uwzględnia się czynniki, które mają wpływ na dobór odpowiedniej metody – rodzaj zakażenia, obiekt poddawany dezynfekcji oraz najbliższe otoczenie. Upewniamy się, że oferowana przez nas usługa jest całkowicie bezpieczna dla mieszkańców lub użytkowników pomieszczenia czy też budynku oraz że przeprowadzana jest ona zgodnie z wszelkimi obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Gwarantujemy 100% satysfakcji z przeprowadzanej dezynfekcji – podążając za najbardziej wymagającymi standardami upewniamy się, że usługi przez nas przeprowadzane to przykład profesjonalizmu i odpowiedzialności.

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, w tym między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej.