Fumigacja antyków

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej fumigacji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Fumigacja antyków

Prowadzisz galerię z antykami lub też posiadasz zabytkowe meble w domu? Kupiłeś antyk na pchlim targu, ale nie masz pewności, czy w środku nie znajduje się niewygodny lokator, który go zniszczy? Zadbaj o nie, aby jeszcze długo mogły cieszyć oko swoim pięknem i zdrową strukturą materiału. Drewno, z którego jest wykonane, to wyjątkowo wdzięczny w obróbce materiał. Jeśli dostanie się we właściwe ręce, może przemienić się w prawdziwe dzieło sztuki, czego dowodem są piękne rzeźbienia oraz inne ozdoby, które można spotkać na detalach wykończeniowych mebli, oparciu czy nogach krzeseł, obudowie zegara, czy też w ramach luster lub obrazów. Jednak nie tylko człowiek gustuje w drewnie, również liczne szkodniki, żerujące na powierzchni bądź w środku drewnianych elementów. Jeśli masz podejrzenie, że Twoja kolekcja antyków została zaatakowana przez intruza, nie zwlekaj, działaj natychmiast. Tylko kompleksowe i specjalistyczne zabiegi są w stanie skutecznie wytępić nie tylko insekty lub owady, ale również ich larwy oraz złożone już jaja.

Jeśli masz podejrzenia, że w Twoich antykach lub stylowych meblach drewnianych zadomowił się nieproszony gość, dokładnie sprawdź ten element. Gdy na jego powierzchni zauważysz niewielkie otwory, lub też wysypującą się z nich mączkę drzewną z odchodami larw (jest to z reguły jasny, żółty lub brunatny proszek), możesz mieć pewność, że w środku znajduje się szkodnik. Innym objawem jego bytności mogą być odgłosy drążenia drewna przez larwy. Stylowe meble są często niszczone przez grupę szkodników, które noszą nazwę technicznych. Szczególnie narażone na ich działanie są te elementy, które zostały niedostatecznie zabezpieczono chemicznie, są niskiej jakości oraz, jeśli wykorzystano w ich konstrukcji drewno rozbiórkowe. Sam nie uporasz się z tym problemem, możesz ewentualnie na jakiś czas uśpić aktywne larwy działaniem miejscowym, które nie wystarczy na dłuższą metę. Warto wiec wezwać fachowców.

Fumigacja antyków to jedna z usług, jakie proponujemy. Polega ona na podejmowaniu działań przy użyciu gazu, pary wodnej lub dymu na wybrany przedmiot. Zabieg ten pozwala wyeliminować z niego owady, których obecność jest destrukcyjna dla drewna. Fumigacja pomaga zlikwidować szkodniki działające nie tylko na drewno, ale również materiały obiciowe, jak tapicerka skórzana czy tkaniny. Jest to działanie zabójcze dla intruzów, ale nieszkodliwe dla czyszczonej powierzchni. Nie należy się wiec obawiać, że wiekowe meble lub tkaniny ulegną wyblaknięciu lub zniszczeniu. Fumigacja antyków to novum na rynku, wiele firm z usługami DDD nie prowadzą działalności tego typu. Ponieważ nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, nie boją się wyzwań, jakimi są wiekowe meble lub inne antyki. Usługa, którą wykonujemy objęta jest Gwarancją 100% Satysfakcji. Daje Ci ona pewność, że cenne przedmioty zostaną profesjonalnie oczyszczone z obecności szkodników. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi specjalistami, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza, dostępnego na stronie internetowej. Razem ustalimy plan działania, jak również dogodny dla Ciebie termin naszej wizyty.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!