Fumigacja silosów

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej fumigacji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Fumigacja silosów

Jakość żywności, którą spożywamy, to nie tylko składniki, które służą do jej produkcji wraz z całym procesem jej wytwarzania, ale również sposób przechowywania poszczególnych produktów, na przykład nasion lub ziaren. Zwyczajowo są one składowane w specjalistycznych silosach, gdzie jednak nie są całkowicie bezpieczne. Szkodniki magazynowe stanowią poważny problem wszędzie tam, gdzie produkty spożywcze leżakują przez dłuższy czas. Dochodzi do uszkodzenia i zabrudzenia ziarna padłymi owadami, jak również kałem, który wytwarzają, co powoduje zawilgocenie i zagrzewanie się zboża. Największymi szkodnikami poza gryzoniami są wołek zbożowy, trojszyki: ulec, większy, gryzący i ciemny, oraz motyle: mklik mączny i mól ziarniak. Gąsienice wielu z nich żywią się produktami przemiału zbóż. Szkodliwość tych działań jest tym większa, że są one bezpośrednio groźne dla zdrowia człowieka. Jeśli zostaną spożyte bez właściwego przetworzenia, mogą wywołać poważne dolegliwości układu pokarmowego.

Właściciele lub administratorzy silosów są zobowiązani są do ich nadzoru, jak również regularnej konserwacji. Zapobiega ona powstawaniu pleśni czy grzyba, eliminuje również pasożyty oraz gryzonie. Jednym z zabiegów, które są polecane w takich obiektach jest profesjonalna fumigacja. Pozwala ona na bezpieczną, szybką i skuteczną eliminację zagrożeń, wynikających z obecności szkodników magazynowych. Fumiganty to zwykle pestycydy, które dosięgają i zabiją szkodnika a rozpylane są w postaci gazu. Gazowanie nasion lub zbóż wykonuje się zgodnie ze standardową procedurą, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo zarówno żywności, jak i pracownikom. Prace fumigacyjne zaczynają się od inspekcji pomieszczeń, oraz ich uszczelnienia. W dalszej kolejności następuje uwalnianie gazu i zamknięcie pomieszczeń, które są jednak stale monitorowane pod kątem stężenia preparatu. Ostatni etap to wietrzenie i udostępnienie obiektu jego pracownikom.

Fumigację mogą wykonać wyłącznie upoważnione do takich działań firmy z branży DDD. Proponowana przez naszą firmę fumigacja silosów jest wykonywana przy użyciu wysokiej klasy sprzętu oraz specjalistycznych fumigantów. Nie działamy hurtowo, preparaty dobieramy indywidualnie do każdego zlecenia. Wieloletnie doświadczenie, jak również wysokie kwalifikacje naszych pracowników sprawiają, że wykonywany przez nas zabieg przebiega szybko, sprawnie i skutecznie. Możesz być spokojny jeśli chodzi o efekt końcowy. Wyrazem naszego szacunku wobec klienta jest uczciwość, jak najlepsze wykonanie zlecenia, a także Gwarancja 100% Satysfakcji. Dla naszego zleceniodawcy to realny dowód na to, że przedstawione w naszej ofercie słowa mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Świadczone przez nas usługi dostosowujemy do terminu oraz godzin, które pasują naszym klientom. To dzięki nim jesteśmy najbardziej rekomendowaną firmą w branży. Zaufały nam już tysiące osób, działających w branży spożywczej.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!