Fumigacja zbóż i nasion

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej fumigacji? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Fumigacja zbóż i nasion

Jednym z głównych elementów naszego pożywienia są ziarna zbóż i nasion. Ich pozycja w piramidzie żywieniowej jest od lat podnoszona przez dietetyków. Aby mogły one stanowić bezpieczny element naszego menu konieczne jest, aby były wolne od obecności szkodników. Ich cząstki podobnie jak odchody nie tylko zanieczyszczają zbiory, ale również powodują liczne nietolerancje pokarmowe u osób, które je spożyją. Nasza firma wraz z producentami żywności troszczy się o to, aby jedzenie, które trafia na nasze stoły było przechowywane we właściwych warunkach. Straty, jakie można ponieść podczas długotrwałego przechowywania zboża bywają ogromne. Warto więc systematycznie zwalczać szkodniki magazynowe, stosując gazowanie zboża. Proces ten przeprowadza się zarówno na pryzmie, czyli w magazynie, jak i silosie. Zastosowanie odpowiednich preparatów do fumigatorów nie tylko zwalczy problem, ale również zapobiegnie rozmnażaniu insektów.

Fumigacja to skuteczna i bezpieczna metoda, która wymaga fachowej wiedzy. Mogą ją wykonać jedynie firmy, działające w branży DDD, które posiadają specjalne uprawnienia. Metodę tę stosuje się najczęściej z użyciem fosforowodoru, ale nie tylko. Jest to substancja chemiczna, bezbarwna, bezzapachowa, oraz nieposiadająca smaku. Cząsteczka fosforowodoru jest nieco cięższa od powietrza, ale na tyle mała, że łatwo przenika przez bariery i towary. Jej działania nie jest w stanie zatrzymać folia czy też papier opakowaniowy. Substancja ta szybko się ulatnia co sprawia, że w krótkim czasie można wywietrzyć pomieszczenie, w którym przeprowadzono gazowanie. Nie pozostawia po sobie praktycznie żadnych śladów poza martwymi insektami. Zabieg nie tylko niszczy drobne owady, ale również gryzonie, atakujące ziarna. Działając bezpośrednio na ziarna parą wodną, gazem lub dymem, można je uwolnić od pasożytów w bezpieczny dla nich sposób. Główną korzyścią takiego zabiegu jest minimalizacja strat finansowych, wynikających z zainfekowania zbiorów. Agresywny szkodnik potrafi zniszczyć trzy czwarte zapasów, znajdujących się w jednym pomieszczeniu.

Jeśli szukasz profesjonalnego partnera, który posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia do przeprowadzenia fumigacji, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wystarczy kontakt telefoniczny lub poprzez naszą stronę internetową. Po wstępnym rozeznaniu Twojego problemu, przystąpimy do opracowania indywidualnych rozwiązań. Nigdy nie działamy hurtowo. Nasze usługi zależą od rodzaju przechowywanego produktu, jego ilości oraz miejsca składowania. Wybieramy dogodny dla Ciebie termin oraz godziny przyjazdu, w celu zrobienia wstępnego rozeznania. Sama usługa nie trwa długo, ponieważ korzystamy z zaawansowanych technologii, usprawniających pracę. Liczne grono zadowolonych klientów, w tym wielu przedsiębiorców z branży spożywczej, może zaświadczyć o naszej rzetelności i kompetencjach. Firma działa na terenie całego kraju. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, stale poszerzamy wachlarz wykonywanych usług.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!