Fumigacja

Od antyków i palet, po silosy i zboże – fumigacja to najlepszy sposób na wyeliminowanie szkodników i insektów!

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Fumigacja na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

Drewno to naturalny surowiec, wykorzystywany przez człowieka od tysięcy lat. Służy do wyrobu wielu drobiazgów codziennego użytku, jak również do budowania konstrukcji budynków, czy wytwarzania mebli. Dla człowieka wyroby drewniane są przede wszystkim estetyczne i praktyczne, jednak dla wielu insektów oraz owadów to świetne żerowisko. Różne szkodniki takie, jak spuszczel pospolity, kołatek domowy, miazgowiec, drwalnik paskowany czy stukacz świerkowiec mogą zniszczyć Twoje meble, antyki czy drewniane konstrukcje. Gatunki te drążą tunele naruszając ich strukturę oraz estetykę drewna. Jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia wobec drewnianych elementów, sprawdź, czy nie słyszysz przy nich niewielkiego chrobotania lub sypiącego się drewna, będącego efektem drążenia korytarzy. Nie można lekceważyć nawet niewielkich objawów ataku szkodników ze względu na ich szybkość rozmnażania się jak również tempo czynienia szkód. Podobnie jest w przypadku innych owadów oraz insektów takich, jak komary, muchy, pluskwy, prusaki, czy też wołki zbożowe. Ich obecność naraża naszą żywność na zniszczenie, nie tylko tę, będącą w fazie produkcji, ale również przechowywaną w domu. Zamkniecie jej w specjalnych pojemnikach nie zawsze gwarantuje sukces.

Jeśli nie potrafisz sobie poradzić z atakiem insektów lub też owady powracają, zaufaj zabiegowi fumigacji, wykonywanemu przez specjalistów. Działanie to ma na celu niszczenie szkodników przy pomocy środków chemicznych takich, jak dym, para lub gaz. Substancje te nazywane są fumigantami. Obecnie stosuje się wyłącznie takie, które nie mają wpływu na efekt cieplarniany. Główną zaletą zabiegu jest jego wysoka skuteczność połączona z neutralnością procesu dla odkażanego materiału. Fumigację stosuje się na różne przedmioty, począwszy od opakowań drewnianych, mebli, całych konstrukcji drewnianych (na przykład domów, skansenów czy kościołów), po skrzynie, palety, bębny kablowe oraz silosy zbożowe. Proces ma na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się szkodników w postaci owadów, zarodków, nasion czy też jajeczek. Oznacza to zminimalizowanie strat wśród transportowanej lub przechowywanej żywności. Na zdezynfekowany element nanosi się specjalne, wypalane logo IPPC, które jest symbolem Międzynarodowej Konwencji dotyczącej Ochrony Roślin (przypomina kłos zboża). Jest ono rozpoznawalne na terenie wszystkich krajów unijnych.

Wybierając usługę fumigacji, wykonywaną przez naszą firmę, możesz liczyć na szybki kontakt telefoniczny lub też za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy, że wypełnisz formularz a wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin realizacji zlecenia. Nasza firma działa na terenie Śląska, Poznania, Łodzi, Wrocławia oraz miast ościennych. Usługę fumigacji przeprowadzamy przy pomocy specjalistycznego, najlepszej jakości sprzętu i odpowiednio dobranych fumigantów, które oczyszczą przestrzeń z obecności niepożądanych owadów czy gryzoni, które często zalegają w swoich siedliskach przez lata. Metoda fumigacji jest maksymalnie skuteczna, ponieważ wszystkie zabiegi wykonujemy zapewniając bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom domowym, a także powierzchniom, materiałom czy przedmiotom, które będą w zasięgu prowadzonych przez nas działań. Jako nieliczni specjaliści w kraju możemy się pochwalić wszystkimi wymaganymi uprawnieniami, które dają nam dostęp do specjalistycznych środków o najwyższej skuteczności. Na wszystkie usługi z zakresu fumigacji udzielamy naszym klientom Gwarancję 100% Satysfakcji. Obejmuje ona nie tylko proces wykonywania usługi, ale również efekt końcowy, a także dyskrecję jak również anonimowość.

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, w tym między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej.