Monitoring hacap

NAJLEPSZA OCHRONA PRZED SZKODNIKAMI GRYZONIAMI I INSEKTAMI

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Monitoring HACCP na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

Prowadzenie własnej firmy zobowiązuje. Bezwzględnie należy przestrzegać określonych zasad, higieny i przepisów, aby uniknąć wysokich kar pieniężnych i konsekwencji prawnych. Pomaga w tym system monitoringu HACCP. To kompleksowa, całodobowa i wszechstronna ochrona przed szkodnikami.

DLA KOGO

Z monitoringu HACCP przede wszystkim powinni skorzystać:

  • producenci żywności
  • transporterzy żywności
  • właściciele magazynów, hali produkcyjnych
  • właściciele gastronomii
  • każde przedsiębiorstwo, które nie chce być zagrożone inwazją szkodników/gryzoni
  • każdy, kto chce pomyślnie przejść wszelkie kontrole organizowane np. przez SANEPID

MNÓSTWO KORZYŚCI

Wybierając usługę monitoringu HACCP w Dezynfeuszu, wybierasz najlepszą i najskuteczniejszą ochronę przed szkodnikami i gryzoniami. Eksperci Dezynfeusza ustalą indywidualny i idealnie dopasowany do Twoich potrzeb plan ochrony i ewentualnego zwalczania gryzoni/szkodników. Zainstalują najnowocześniejsze i najskuteczniejsze urządzenia monitorujące i alarmujące. Dzięki temu wszelkie kontrole warunków sanitarnych zakończą się dla Twojego zakładu pomyślnie. Produkowana czy przechowywana przez Ciebie żywność będzie bezpieczna, a jej jakość znacząco wzrośnie. Oprócz tego odzyskasz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że korzystasz z pomocy zaufanej i sprawdzonej przez tysiące Klientów firmy. Gwarancja 100% satysfakcji – też ją otrzymasz!

JAK ZAMÓWIĆ

Jeśli Ty też – tak jak tysiące innych Klientów – jesteś odpowiedzialnym przedsiębiorcą i postępujesz rozsądnie, od razu zadzwoń i opowiedz ekspertom Dezynfeusza o swoich oczekiwaniach. To najlepsza, kompleksowa i skuteczna usługa monitoringu HACCP, jaką tylko mogłeś znaleźć. Dlatego nie czekaj dłużej, zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo już dziś!

Do skorzystania z usługi monitoringu HACCP zapraszamy wszystkich przedsiębiorców ze Śląska, z Poznania, Łodzi, Wrocławia oraz miast ościennych. Zadzwoń już dziś i dowiedz się, jak ponieść jakość swojej firmy.

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, w tym między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej.