Odgrzybianie

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego odgrzybiania? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Odgrzybianie

Jednym z najczęstszych problemów mieszkań oraz domów są grzyby, bytujące na ścianach oraz meblach, zwłaszcza ich tylnej części. Problem nie dotyczy tylko starych budynków, ale również nowych. Grzyby oraz pleśnie występują dość powszechnie w środowisku. Jeśli do budynku dostanie się fruwający zarodnik, to trafiając na odpowiednie warunki bytowe zagnieżdża się i rozpoczyna intensywny rozwój. Początkowo dzieje się to w ukryciu, na przykład pod podłogą. Kiedy się rozwinie, pojawia się w miejscach osłoniętych. Rozwojowi grzybów sprzyjają różne warunki, łatwy dostęp do pożywienia takiego, jak drewno, czy substancje organiczne, wadliwa wentylacja, źle wykonana izolacja przeciwwilgociowa, nieszczelność dachu, rynien, okolic okien oraz awarie instalacji wodno-kanalizacyjnych. Najczęściej rozwijają się na powierzchniach zawilgoconych i w materiałach. Cegła oraz zaprawa murarska nie jest dla nich atrakcyjnym żerowiskiem. Z kolei grzyby pleśniowe upodobały sobie głównie miejsca, gdzie występuje kondensacja pary.

Usuniecie grzyba nie likwiduje problemu. Aby pozbyć się go całkowicie, należy znaleźć przyczynę zawilgocenia. W przeciwnym wypadku problem wróci w dokładnie to samo miejsce. Duża ilość zarodników w powietrzu szkodzi zdrowiu zwłaszcza osobom o obniżonej odporności oraz cierpiących na schorzenia astmatyczno – alergologiczne. Środowisko, jakie upodobały sobie grzyby sprzyja również nasileniu się dolegliwości reumatycznych, powoduje problemy żołądkowe, nudności, bóle głowy oraz wiele innych objawów neurologicznych. Istnieją podejrzenia, że wytwarzana przez niektóre gatunki alfatoksyna może wywoływać nawet nowotwory. Odgrzybianie jest więc zabiegiem wysoce wskazanym, który warto zlecić fachowcom. Samodzielne, miejscowe ścieranie grzybni oraz stosowanie środków chemicznych spowoduje zlikwidowanie tylko części problemu, nie pozbawi jednak grzyba jego zarodków, które nadal są w powietrzu.

Firma Dezynfeusz proponuje nowoczesne metody odgrzybiania pomieszczeń. Zajmuje się takimi usługami, jak usuwanie pleśni ze ścian, likwidowanie pleśni, usuwanie grzybów, odgrzybianie budynków, odgrzybianie ścian, odgrzybianie mieszkań, odgrzybianie murów, likwidowanie grzybów. Sam proces to liczne zabiegi, wykonywane nieszkodliwymi dla zdrowia, nowoczesnymi środkami chemicznymi. Dysponują nimi wyszkoleni i doświadczeni pracownicy. W ramach naszej kompleksowej usługi ustalamy przyczyny powstania problemu, gdyż określenie rodzaju intruza decyduje o wyborze środków, jakie zostaną zastosowane. Średnio likwidacja grzyba następuje w przeciągu kilku godzin. Dodatkowym jej plusem jest to, że oczyszczony mur lub ściana zostaje zakonserwowany przeciwko ponownemu osiedleniu się na nim grzyba. Można go więc pomalować farbą lub nawet wytapetować, czy obłożyć boazerią. Nasza metoda działania skutecznie likwiduje wszystkie ogniska grzybowe, jak również towarzyszący często zainfekowanym pomieszczeniom nieprzyjemny zapach stęchlizny. Warto nam zaufać, ponieważ jesteśmy najczęściej rekomendowaną firmą w branży. Jako jedyna udzielany klientom 100% gwarancji na wszystkie usługi.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!