Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Panowie działają szybko, sprawnie i profesjonalnie. Nie ma jednej rzeczy, do której można mieć zastrzeżenia. Warto spróbować. 🙂

Tomek

Informatyk

Polecam Dezynfeusza wszystkim, którzy potrzebują pomocy w nietypowym sprzątaniu!

Kamil

Uznałam, że w przypadku gryzoni nie ma miejsca na domowe metody i samodzielną walkę z problemem. Zgłosiłam się do Dezynfeusza i nie żałuję.

Gosia

Pracownik administracji

Polecam wszystkim, super obsługa, pełen profesjonalizm i terminowość.

Jacek

Warto skorzystać, nie zawiedziecie się. 🙂

Monika

Długo szukałem firmy, która spełniłaby moje oczekiwania. Dezynfeusz okazał się strzałem w dziesiątkę. Profesjonalna obsługa i efekty, na które nie trzeba długo czekać.

Andrzej

Handlowiec

Dodaj własną opinię

14 + 15 =

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, w tym między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej.