Osuszanie budynków

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Osuszanie budynków

Jeżeli borykasz się z problemami takimi, jak mokre ściany, pleśń, woda w piwnicy, wiedz, że w dłuższej perspektywie powodują one nieodwracalne zmiany w konstrukcji całego budynku. Ich dodatkowym minusem jest to, że negatywnie wpływają na zdrowie i komfort mieszkańców, powodując liczne schorzenia astmatyczne oraz alergiczne. Wilgotny budynek generuje również koszty, związane z próbami dosuszenia przy pomocy nieskutecznych metod, jak dmuchawa elektryczna. Trwałe osuszenie problematycznego budynku to inwestycja w komfort i zdrowie. Warto, aby pamiętali o tym administratorzy osiedli i nie zostawiali problemu na bliżej nieokreśloną przyszłość. Źródeł wilgoci jest wiele. Jest ona elementem składowym powietrza, powstaje także w wyniku różnych czynności, wykonywanych przez domowników takich, jak kąpiele, pranie, czy gotowanie. Wilgoć jest również naturalnym produktem metabolizmu. Jesteś w stanie kontrolować domowy poziom wilgoci w powietrzu pod warunkiem, że nie trafiłeś na budynek już zawilgocony. Wadliwa konstrukcja, podmokły teren, częściowe podpiwniczenie to przyczyny pojawiania się kropli rosy na ścianach wewnętrznych.

Wilgoć budynku może być również efektem zalania, bądź powodzi, czyli inwazyjnego czynnika zewnętrznego, uszkadzającego konstrukcję domu lub bloku. W tym wypadku w pierwszej kolejności należy zająć się wypompowaniem wody. Dopiero wtedy można przestąpić do osuszenia całego budynku, zarówno od środka, jak i z zewnątrz. Dodatkowo fachowcy powinni sprawdzić stan techniczny całości a zwłaszcza wszystkie instalacje. Skuteczną i całkowicie nieinwazyjną metodą osuszania jest zastosowanie elektroosmozy, która wykorzystuje specjalne urządzenia, odprowadzające wodę do ziemi. Proces, który jest uruchomiony powoduje, że ściany w naturalny sposób wysychają, pozostawiając po sobie ewentualnie, choć niekoniecznie, grzyb, który jest zdecydowanie prostszy do usunięcia w wersji wysuszonej. Metoda ta działa na wszystkie rodzaje materiału, na jaki zostaje zastosowana, od cegły po kamień oraz mur mieszany. Nie wymaga żadnych prac remontowych, jak również stosowania specyfików chemicznych.

Firma Dezynfeusz zajmuje się kompleksowymi pracami w zakresie osuszania budynków i pomieszczeń. Działa w wielu miastach, stale poszerzając grono swoich zadowolonych klientów. Nasi doświadczeni specjaliści znają wszystkie procedury, niezbędne do przeprowadzenia osuszenia budynku, mieszkania, hali, garażu i innych miejsc. Nasze usługi charakteryzują się wysoką skutecznością. Pozwalają całkowicie pozbyć się nadmiaru wilgoci z obiektów użytkowych, jednocześnie zabezpieczając je przed powrotem problemu. Zanim przystąpimy do pracy, dokładnie analizujemy sytuację. W pracy stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody, pozwalające na kontrolowanie całego procesu, od analizy aż po monitorowanie jego skutków. Nasi klienci mogą liczyć na 100% gwarancji usług. System bezprzewodowej elektroosmozy, jaki proponujemy, przetestowało już wiele wspólnot mieszkaniowych, jak również odbiorców indywidualnych. Ponieważ wiemy, że nasi klienci cenią sobie dyskrecję, nie wyróżniamy się wyglądem, a nawet pojazdem. Jedyny ślad, jaki po sobie chcemy zostawić to czyste, osuszone i bezpieczne budynki.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!