Osuszanie pomieszczeń

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania pomieszczeń? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Osuszanie pomieszczeń

Jeśli zauważyłeś na swoich ścianach lub meblach niewielkie krople rosy oznacza to, że Twoje mieszkanie ma problem z nadmiarem wilgoci. Czasem wynika to z jego położenia – statystycznie mieszkania, zwrócone w stronę północno – zachodnią gorzej radzą sobie z właściwą cyrkulacją powietrza. W niektórych przypadkach wystarczą drobne przeróbki, na przykład zainwestowanie w dobry system wentylacyjny. Błędem wielu mieszkań jest niewłaściwe użytkowanie już istniejącej wentylacji, poprzez podpięcie do niej okapu kuchennego. Podczas jego pracy mogą tworzyć się tak zwane ciągi wsteczne powietrza, z kolei kiedy sprzęt jest wyłączony, blokuje normalną cyrkulację powietrza, którego jednym z głównych składników jest wilgoć. Idealnym rozwiązaniem byłoby podłączenie wyciągu do oddzielnego kanału wentylacyjnego, ale nie jest to proste, kiedy mamy już gotowe wszystkie instalacje. Najlepiej takich rozwiązań szukać przy pracach wykończeniowych w nowym budownictwie.

Efektem niewłaściwego obiegu powietrza i wilgoci jest jej osiadanie na ścianach oraz meblach. Niejednokrotnie wraz z fruwającym kurzem, oraz cząsteczkami tłuszczu, które wędrują z kuchni po całym mieszkaniu. Jeśli wentylacja nie nadąża z ich wydalaniem, w niedługim czasie proces ten spowoduje zawilgocenie pomieszczenia a w konsekwencji powstawanie grzyba. Zjawisku temu sprzyjają dodatkowo ściany zewnętrzne – mniej zawilgocone są mieszkania, które znajdują się pomiędzy innymi i nie mają kontaktu z zewnętrzną częścią budynku. Problem dotyczy nieraz niskich kondygnacji, zwłaszcza parteru, który może chłonąć wilgoć przy braku dostatecznej izolacji piwnicy. Warto również sprawdzić, na ile szczelne są ściany zewnętrzne budynku. Miejscowe osuszanie ściany lub całego pomieszczenia nie jest rozwiązaniem na dłuższą metę, przyczyni się tylko do podwyższenia rachunków za prąd.

Jednym z bardziej skutecznych sposobów osuszania pomieszczeń i piwnic jest osuszanie kondensacyjne. Wykorzystuje ono zasady kondensacji, czyli wykraplania wilgoci przy pomocy elektronicznych osuszaczy powietrza. Metoda ta nie ogranicza obiegu powietrza wewnątrz osuszanego pomieszczenia. Innym rodzajem jest usuwanie z niej tak zwanej wilgoci kapilarnej, z którą najczęściej można się spotkać w starym budownictwie. Najbardziej skuteczną i całkowicie nieinwazyjną metodą jest zastosowanie elektroosmozy. Jest to bezprzewodowe urządzenie, które działa poprzez odwrócenie procesu kapilarnego zawilgocenia ścian, wpychając wodę do ziemi. Jego stosowanie nie wymaga remontu, nawiercania, czy też stosowania innych inwazyjnych zabiegów. Czas działania dobierany jest indywidualnie, w zależności od grubości ściany oraz wielu innych czynników. Jeśli szukasz profesjonalistów, wykonujących usługę elektroosmozy, zaufaj firmie Dezynfeusz. Skutecznie zajmujemy się osuszaniem pomieszczeń domowych, oraz użytkowych, jak również ich zabezpieczaniem przed ponownym zawilgoceniem. Solidne fundamenty naszej firmy to profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz doświadczeni pracownicy. Nie są to tylko „panowie od trudnych wyzwań”, ale osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem i imponującymi kompetencjami zawodowymi.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!