Otwórz własny oddział

Dążenie do rozszerzenia zasięgu naszych usług jest naturalną konsekwencją lokalnego sukcesu firmy. Chcemy być wszędzie tam, gdzie są osoby potrzebujące pomocy w zakresie usług DDD. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które myślą, że stanowić będą idealne uzupełnienie naszego zespołu.

Szukamy osób, które poświęcą swój czas prowadzeniu oddziałów naszej firmy w kolejnych miastach. Jeśli sądzisz, że nadajesz się na kierownika oddziału i masz wszystko, czego to stanowisko wymaga, skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Zgłoś się do nas, jeśli:

  • posiadasz znajomość branży DDD
  • nie jest Ci obca administracja i zarządzanie oddziałem firmy
  • jesteś osobą zaradną, samodzielną, i nastawioną na sukces
  • szukasz szansy na sprawdzenie swoich kompetencji jako kierownika oddziału
  • dążysz do podniesienia swoich kwalifikacji

Czekamy na wiadomość od Ciebie! Opisz, jak wyobrażasz sobie nasz oddział w Twoim mieście i jaki jest Twój pomysł na jego prowadzenie. Podziel się swoją wizją, a razem możemy ją urzeczywistnić!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, w tym między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej.