SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na karaluchy

Karaluchy są dość sporymi, bo aż trzycentymetrowymi owadami, zdolnymi do przenoszenia wielu chorób zakaźnych, w tym między innymi gruźlicy czy tyfusu. Wydzielają odstraszającą woń i ciecz o drażniącym zapachu. Lubią miejsca ciepłe i wilgotne. Żyją w stadach i co najgorsze – są wszystkożerne.

Choć przyjęło się powszechne myślenie, że karaluchy żyją jedynie tam, gdzie jest brud, nie jest to do końca prawda. Karaluchy mogą pojawić się nawet w miejscach bardzo czystych. Skąd więc się biorą? Żerują w rurach, kanałach wentylacyjnych, zsypach na śmieci. Potrafią niepostrzeżenie dostać się tymi drogami do mieszkań i tam w bardzo szybkim tempie rozmnożyć się i skutecznie uprzykrzać życie mieszkańcom.

Z uwagi na fakt, że karaluchy mogą żywić się czymkolwiek, siedliska ludzi, nawet te najczystsze, są dla nich świetnym miejscem rozwoju. Szafki pełne jedzenia, pozostawione resztki, a nawet drobne okruszki, mogą stanowić idealny pokarm dla tego uciążliwego owada, zapewniając mu tym samym optymalne warunki do rozmnażania.

Trzeba z nimi walczyć. I by skutecznie pozbyć się karaluchów, należy przeprowadzić profesjonalną dezynsekcję. Żadne ogólnodostępne środki chemiczne aplikowane na własną rękę nie usuną karaluchów skutecznie i nie dadzą gwarancji pozbycia się problemu raz na zawsze.

W takim przypadku warto niezwłocznie poprosić o pomoc specjalistów, którzy za pomocą specjalistycznego sprzętu i środków, oczyszczą pomieszczenia ze wszystkich owadów. Eksperci Dezynfeusza, wykorzystując w pracy swoje wieloletnie doświadczenie, każdą dezynsekcję przeprowadzają w sposób bezpieczny dla ludzi, jak również dla wszystkich sprzętów wyposażenia znajdującego się w pomieszczeniach. To dlatego odnoszą same sukcesy i jako jedyni udzielają gwarancji 100% satysfakcji! Warto się o tym przekonać, a przy okazji pozbyć wstydliwego problemu, jaki stwarzają właśnie karaluchy.

Pamiętaj, problem z karaluchami może dotknąć każdego, bez względu na to, jak bardzo dba o swoje mieszkanie. Nie jest to powód do paniki ani stresu, wystarczy oddać swoje mieszkanie w ręce specjalistów, a problem zniknie szybciej niż się pojawił.

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!