SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: biuro@ddd.pl

Sposób na korniki

Jeśli słyszysz uciążliwe kołatanie lub chrobotanie, a na drewnianych elementach zauważasz regularne małe otwory, jest duże prawdopodobieństwo, że to sprawka korników. Korniki są szkodnikami niewielkich rozmiarów, ale wcale im to nie przeszkadza w sianiu ogromnego spustoszenia wśród drewnianych konstrukcji.

Drążąc w drewnie, osłabiają jego strukturę, co ma szczególne znaczenie w przypadku obecności korników w elementach konstrukcyjnych. Aż strach pomyśleć, co może się stać, jeśli powolnemu niszczeniu od wewnątrz ulegną belki stropowe. Widać więc, jak niebezpieczna w skutkach może być działalność tych ledwo dostrzegalnych owadów.

Korniki lubią miejsca słabo wietrzone, zawilgocone. Może się również zdarzyć, że zupełnie nowe meble, które kupiliśmy, zostały wytworzone z drewna zaatakowanego już wcześniej przez te szkodniki. Nie zawsze więc obecność korników zależy od stanu pomieszczenia. Jednak zawsze ich obecność wymaga natychmiastowej interwencji!

 

Jak więc skutecznie zwalczyć korniki, zanim narobią w naszych domach nieodwracalnych szkód? Czy eksperci Dezynfeusza mają jakiś niezawodny sposób na korniki?

Zacznijmy od tego, że zdecydowanie nie należy próbować pozbywać się ich samodzielnie. Domowe sposoby walki z kornikami, jak również środki chemiczne dostępne w sklepach, działają tylko na powierzchni drewna. W przypadku korników, które żerują w głębi, istotne jest działanie do wnętrza i takie metody na nic się nie przydadzą. Zawodzi również wymiana zajętego elementu, gdyż świeże drewno wydziela zapach, który jeszcze bardziej przyciąga korniki. Wkrótce również i ono zostanie zaatakowane.

Eksperci Dezynfeusza przeprowadzają dezynsekcję korników. Dzięki temu sposobowi eliminują wszystkie owady. Dzięki użyciu najnowszych technologii i bezpiecznych środków, ich praca zawsze kończy się sukcesem. Robią to w 100% skutecznie, dając swoim klientom gwarancję 100% satysfakcji, co z resztą potwierdzają same pozytywne opinie. Nie warto więc męczyć się z usuwaniem korników na własną rękę, bo tylko korzystając z pomocy specjalistów, można szybko i trwale się ich pozbyć.

Dane kontaktowe

Tel: 799-355-552
E-mail: biuro@dezynfeusz.pl
NIP: 5242495143
REGON: 015690013

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju.

Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc!

Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!