SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na mkliki

Mklik mączny to niewielki motyl, który prowadzi nocny tryb życia. To właśnie ten szkodnik, który wylatuje z ciemnych szafek i szuflad. Żeruje w produktach spożywczychmąkach, kaszach, nasionach, suszonych owocach czy grzybach. Obecność mklika można poznać po lepiej przędzy tworzonej przez gąsienice, która skutecznie zlepia produkty spożywcze.

Zdarza się, że mklika można przynieść już ze sklepu, ponieważ bardzo często te owady atakują młyny czy piekarnie. Wszystkie produkty zaatakowane przez mkliki są nieprzydatne do spożycia, ponieważ są zanieczyszczone przędzą i odchodami gąsienic. W dodatku sprzyjają powstaniu pleśni i grzybów.

Mkliki potrafią stanowić nie lada problem w naszych kuchniach, ponieważ najczęściej wszystkie produkty spożywcze sprzyjające żerowaniu tych szkodników, trzymamy zgrupowane razem w suchych i ciemnych szafkach. Daje to im więc idealne warunki do rozwoju.

Więc jak się ich pozbyć? Czy istnieje na to jakiś sposób?

Wiele osób poszukuje w Internecie niezawodnego sposobu na mkliki. Jednak bardzo trudno jest skutecznie pozbyć się tych moli. Wyrzucenie wszystkich zajętych produktów spożywczych nie wystarczy. Mkliki z pewnością schowały się w kątach szafek i za meblami. A więc sposób na mkliki, musi opierać się na metodach o szerokim zasięgu i dużej sile działania.

Wiesz już, że nie warto samemu podejmować się walki z mklikami. Najprościej i najtaniej jest od razu skorzystać z pomocy specjalistów. Eksperci Dezynfeusza od lat zajmują się usuwaniem mklików. Dzięki nim, tysiące Klientów pozbyło się już mklików nie tylko z mieszkań i domów, ale także ze swoich piekarń czy młynów. Dlatego też, nasi specjaliście przeprowadzają dezynsekcję bardzo  sprawnie i dokładnie. Często korzystają z techniki fumigacji i wykorzystują najlepsze preparaty, do których jako nieliczni mają dostęp.

Nigdy nie warto zwlekać i trzeba jak najszybciej zawiadomić fachowców. Jeśli zrobisz to od razy, gdy dostrzeżesz pierwsze oznaki obecności mklików, ułatwisz rozwiązanie problemu. Specjaliści Dezynfeusza sprawią, że już więcej nie będziesz musiał zawracać sobie głowy mklikami. Przekonaj się, że to prawda!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!