Sposób na mole - Dezynfeusz - Usługi DDD

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: biuro@ddd.pl

Sposób na mole

Mole to niewielkich rozmiarów motyle. Niestety nie są piękne ani kolorowe. Od powszechnie rozpoznawanych motyli różni je również to, że prowadzą nocny tryb życia. Mole to szkodniki. Dlaczego? Ponieważ skutecznie niszczą ubrania i zanieczyszczają żywność. Największe spustoszenie sieją zwłaszcza larwy tych szkodników. Żywią się naturalnymi materiałami, takimi jak na przykład wełna czy bawełna, których masz pełno w szafie.

Mole zagnieżdżą się w Twoich ubraniach bez Twojego udziału. Dlatego utrzymywanie nienagannej czystości i porządku w szafie niestety nie uchroni nas od tego. Jednak należy pamiętać, że przechowywanie odzieży poplamionej lub przesiąkniętej potem odzieży zwabi mole. Te szkodniki uwielbiają ten zapach.

Choć większość z nas zna sposoby na mole, które stosowały jeszcze nasze babcie to jednak zdecydowanie odradzamy ich stosowanie. Pozbycie się moli za pomocą lawendy czy szarego mydła, nie daje nigdy 100% skuteczności i jest bardzo ryzykowne, bo owady mogą się rozmnożyć. Wtedy z Twoich zapasów żywności lub szafy nie pozostanie nic.

Dlatego jeśli chcesz w porę ocalić swoje zapasy żywności i szafę nie trać czasu na eksperymenty. To na pewno nie pozwoli Ci się całkowicie pozbyć się moli. Aby pożegnać się z nimi wszystkimi raz na zawsze, poproś o pomoc specjalistów, którzy zajmą się usunięciem szkodników w sposób kompleksowy i szybki.

Jako, że mole zagnieżdżają się nie tylko w odzieży, a także na przykład w tapicerkach czy dywanach, konieczne jest użycie specjalistycznego sprzętu, środków i technik, aby dezynsekcja była skuteczna i pozwoliła uwolnić się w od szkodników w pełni.

Na szczęście eksperci Dezynfeusza dysponują zaawansowaną technologią i posiadają wieloletnie doświadczenie. Prawie codziennie przeprowadzają takie dezynsekcje, a więc działają naprawdę sprawnie i – co najważniejsze – w sposób bezpieczny dla ludzi. Na każdą swoją usługę, także i na dezynsekcję moli, udzielają gwarancji  100% satysfakcji. A dodatkowo, same pozytywne opinie i zadowolone twarze naszych Klientów, jedynie potwierdzą skuteczność i profesjonalizm działania.

Jeśli więc Ty lub Twoi znajomi odkryliście choćby pojedyncze osobniki moli w swoim domu, koniecznie zgłoście się do specjalistów! Tylko w ten sposób można odzyskać dawny komfort i na nowo cieszyć się wolnością we własnym domu!

Dane kontaktowe

Tel: 799-355-552
E-mail: biuro@dezynfeusz.pl
NIP: 5242495143
REGON: 015690013

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju.

Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc!

Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!