SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: biuro@ddd.pl

Mrówki faraona są niewielkimi owadami, o charakterystycznym żółtawym zabarwieniu pancerzyków. Żyją stadnie, tworząc duże gromady.  Najlepiej rozwijają się w miejscach suchych i ciepłych. Bloki mieszkalne czy domy, a w związku z tym wszelkie szczeliny ścian czy podłóg, stanowią dla mrówek idealne warunki do życia.

Nie bez powodu naukowcy uważają, że to właśnie ten gatunek mrówek był odpowiedzialny za jedną z mitycznych plag egipskich. Poszczególne kolonie mrówek faraona potrafią łączyć się, tworząc jedną, dużą kolonię. Takie gromady mogą zająć niewyobrażalnie duży obszar, taki jak cały blok czy nawet całe osiedle! Dlatego wykrycie choćby pojedynczych osobników powinno od razu Cię zaniepokoić.

Mrówki lgną do siedzib ludzkich, gdyż znajdują w nich dostatek pokarmu, do wykarmienia całej kolonii. Nawet niewidoczny dla nas okruch, który spadł na kuchenną posadzkę, może dla mrówek stać się łakomym kąskiem. Mrówki faraona preferują pożywienie białkowo-mięsne, istnieje więc możliwość, że znajdziemy je także w miskach z karmą naszych psów czy kotów.

Walka z mrówkami faraona na własną rękę, za pomocą domowych sposobów lub przypadkowych środków chemicznych, zazwyczaj okazuje się bardzo nieskuteczna. Udaje się zwalczyć tylko niewielką część kolonii. Natomiast pozostałe mrówki nadal mają doskonałe warunki do rozmnażania się wewnątrz siedliska i wkrótce odbudują poniesione straty.

Dlatego, jeśli w swoim domu lub otoczeniu dostrzeżesz mrówki faraona, najlepiej niezwłocznie poproś o pomoc specjalistów! Eksperci pozbędą się mrówek faraona profesjonalnie, szybko i skutecznie. Dodatkowo zabezpieczą budynek przed ich powrotem. Jednak najważniejsze jest szybkie zgłoszenie problemu, zanim mrówki zdążą zaprosić swoje pozostałe kolonie. Pomyśl, jak czułbyś się, gdyby okazało się, że mrówki z Twojego mieszkania opanowały cały blok i potrzebna jest całościowa dezynsekcja? Jeśli zadziałasz szybko, nikt nie dowie się o Twoim problemie, ponieważ eksperci Dezynfeusza dochowują pełnej dyskrecji!

Nie wolno więc lekceważyć obecności mrówek w swoim otoczeniu i trzeba bardzo szybko zareagować, aby uniknąć jeszcze większego stresu i nieprzyjemności.

Dane kontaktowe

Tel: 799-355-552
E-mail: biuro@dezynfeusz.pl
NIP: 5242495143
REGON: 015690013

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju.

Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc!

Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!