SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: biuro@ddd.pl

Sposób na myszy

Mimo, że myszy nie są zbyt dużymi gryzoniami i w środowisku naturalnym nikogo nie dziwią, są zdecydowanie niepożądane w domach. Pozostawiają nieprzyjemny zapach, odchody i nadgryzioną żywność w szafkach kuchennych, spiżarniach czy piwnicach. Nikt z nas nie chciałby zostać zaskoczony przez ciche popiskiwanie, a już tym bardziej przez widok myszy wychylającej się spod szafy. Nie mówiąc już o tym, że nie mamy ochoty na dezynfekowanie szafek na żywność i usuwanie z nich wszelkich śladów obecności małych szkodników.

Niemniej jednak, nie tak łatwo poradzić sobie z usunięciem myszy. Zastosowanie pułapki nie jest zbyt humanitarne, natomiast użycie trutki może być niebezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. W dodatku, te domowe metody wykazują bardzo niską skuteczność. I choć mało kto zdaje sobie z tego sprawę, są bardzo ryzykowne!! Czy wiesz dlaczego?

Nasi eksperci tłumaczą: gryzonie mają to do siebie, że bardzo szybko się rozmnażają. Dlatego stosowanie nieprofesjonalnych metod i domowych sposobów walki z nimi jest niezwykle ryzykowne, bo może doprowadzić do tego, że nasz dom stanie się także domem całej mysiej rodziny! A by przekonać się jak wielka może być ich populacja, koniecznie zajrzyj do naszej encyklopedii – naprawdę warto o tym wiedzieć!

Jeśli więc Ty lub Twoi znajomi borykacie się z problemem małych nieprzyjaciół we własnym domu, nie traćcie czasu na domowe sposoby. Najlepszym sposobem na pozbycie się myszy jest sięgnięcie po pomoc fachowców. Eksperci Dezynfeusza wiedzą, jak skutecznie pozbyć się już obecnych gryzoni, ale też zapobiec pojawianiu się kolejnych. Usuwają myszy w sposób humanitarny, bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych oraz zabezpieczają dom w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko pojawienia się kolejnych osobników. W dodatku działają w 100% dyskretnie i skutecznie – bo przecież nikt inny nie musi wiedzieć o Twoim problemie.

Klienci, którzy już wykorzystali sposób naszych ekspertów na pozbycie się myszy, teraz cieszą się na nowo odzyskanym komfortem i spokojem. A jaką decyzję podejmiesz Ty? Pamiętaj, że każda pora jest dobra, aby się z nami skontaktować!

Dane kontaktowe

Tel: 799-355-552
E-mail: biuro@dezynfeusz.pl
NIP: 5242495143
REGON: 015690013

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju.

Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc!

Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!