SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na nornice

Nornice są najczęściej żerującymi w naszych ogrodach gryzoniami. Kopią tunele w ściółce, wspinają się po drzewach i krzewach. Są aktywne przez cały rok. Większość ogrodników słusznie twierdzi, że nornice to zmora każdego działkowicza.

Do szkód jakie powodują nornice, zalicza się głównie zjadanie nasion, obgryzanie cebulek i korzeni roślin. Zimą, z braku pożywienia, mogą obgryzać korę krzewów i drzew. Zatem jeśli marzysz o pięknych kwiatach i smacznych warzywach, musisz koniecznie wyprosić nornice ze swojego ogródka lub działki! Inaczej cały Twój wysiłek włożony w pielęgnację roślin, pójdzie na marne.

Przed wprowadzeniem nowoczesnej metody zwalczania nornic, eksperci Dezynfeusza poświęcili wiele czasu na obserwację tych zwierząt. Okazało się, że nornice tworzą mocno rozgałęzioną sieć tuneli, posiadającą liczne wyloty. To powodowało, że do tej pory pozbycie się wszystkich nornic było niemalże niemożliwe. Jednak nie dla naszych ekspertów!

Chcąc chronić swoje kwiaty, drzewa, krzaki ozdobne i owocowe, ale także warzywa, najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy specjalistów. Obecnie świadomość działkowiczów i ogrodników poszerza się i coraz częściej, bez zbędnego czekania wzywają nas do walki z nornicami. Jednak wciąż zdarzają się nam Klienci, którzy po latach nieudolnej walki, stosowaniu odstraszaczy akustycznych oraz wątpliwej jakości preparatów chemicznych, trafiają do nas dopiero wtedy, gdy po ich roślinach nie zostało już prawie nic.

Dlatego ostrzegamy: niezwłocznie po wykryciu obecności nornic, należy wezwać specjalistyczną firmę DDD, aby w porę rozwiązać problem i uniknąć strat. Nasi eksperci dysponują profesjonalnymi środkami i znają odpowiednie metody. Dzięki temu nornice bardzo szybko opuszczają swoje siedziby i są zmuszone do pożegnania się z ogródkami naszych Klientów. To kolejny dowód na to, że eksperci Dezynfeusza są w stanie zwalczyć wszystkie szkodniki skutecznie i w ekspresowym tempie.

Specjaliści Dezynfeusza nie bez powodu zyskali miano liderów w walce ze szkodnikami. Być może nie wiedziałeś, ale oprócz zwalczania nornic, od razu zabezpieczą Twój ogród przed ich ponownymi odwiedzinami. Bo my zawsze wierzymy, że wszystkie nasze usługi powinny mieć kompleksowy charakter i reprezentować najwyższy poziom!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!