SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na osy

Osy budują gniazda nie tylko na ścianach budynków czy wśród gałęzi drzew. Te drobne owady są w stanie założyć swoją kolonię nawet w ziemi. Wybór lokalizacji gniazda jest zależny od rodzaju osy, możemy więc spotkać je na strychach i w altankach letniskowych. Naturalnie, w obawie przed użądleniem, unikamy miejsc zasiedlonych przez osy, co jednak uniemożliwia nam swobodne korzystanie z przestrzeni własnego domu czy ogrodu.

Nieczęsto mamy okazję przyjrzeć się gniazdu os z bliska. Byłoby to wręcz lekkomyślne z naszej strony, bowiem sami wówczas narażalibyśmy się na użądlenie. Czy wiesz jednak, że gniazdo tych owadów może być większe od koszykowej piłki? Jak niesamowite musi być więc wnętrze! Jak to możliwe, że tyle osobników znajduje schronienie w niepozornie dość wyglądającym kokonie?

Okazuje się, że gniazdo os to prawdziwe dzieło sztuki. Być może z zewnątrz nie zachwyca, jednakże środek jest naprawdę ciekawy i imponujący. Poniżej znajduje się video, na którym możemy podziwiać gniazdo os od środka. Fascynujący jest również fakt, że kupione zostało na eBayu.

A oto bezpośredni link do filmu: http://www.wykop.pl/link/3075949/co-znajduje-sie-wewnatrz-gniazda-os/.

Jak postępować w przypadku zlokalizowania siedliska os w swoim otoczeniu? Zdecydowanie nie należy próbować usuwać owadów na własną rękę. Może to grozić użądleniem, a dla osób uczulonych – nawet śmiercią. Dodatkowo, aby w bezpieczny sposób pozbyć się roju, należy dysponować odpowiednim sprzętem i specjalistycznymi środkami. Jeśli chcesz więc w bezpieczny sposób uwolnić się od kłopotu, powinieneś poprosić o pomoc specjalistów.

Fachowcy pozbędą się siedliska os w sposób bezpieczny zarówno dla ludzi jak i zwierząt, zachowując najwyższe środki ostrożności, przy użyciu odpowiedniego sprzętu i wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia. Filmik znajdujący się poniżej obrazuje, jakie niebezpieczeństwo czeka nas po zetknięciu się z gniazdem os. Po ilości otworów wewnątrz schronienia widzimy, jak wielu osobników się w nim znajduje!

Pracownicy firmy Dezynfeusz używają specjalistycznych technik usuwania siedlisk os, a przy wyborze odpowiedniej, kierują się indywidualnymi kryteriami, takimi jak położenie gniazda, jego wielkość oraz zagrożenie na jakie mogą być narażeni ludzie znajdujący się w pobliżu. Nie ryzykuj życia swojego i osób w Twoim otoczeniu, poproś o pomoc specjalistów.

Co znajduje się wewnątrz gniazda os?

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!