SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na prusaki

Prusak to rodzaj karaczana, obok karalucha najpopularniejszy owad, skutecznie uprzykrzający życie i wywołujący powszechne obrzydzenie. Skąd biorą się prusaki? Kanały wentylacyjne, rury, szczególnie łazienkowe, miejsca, w których jest ciepło i wilgotno. Ich obecność nie musi być związana z brudem! To mit, który należy odłożyć do lamusa.

Prusaki są bardzo uciążliwymi rezydentami w naszych domach. Nikt nie chce przecież kąpać się czy spać w towarzystwie owada. Nie mamy przyjemności w znajdowaniu ich w naszej żywności. Dodatkowo, prusaki wytwarzają bardzo nieprzyjemną woń, co zdecydowanie może uprzykrzyć nam życie.

Zaniedbanie probemu z prusakami może skutkować plagą szkodników w naszym domu. Wiele środków owadobójczych dostępnych w sklepach działa na krótką metę, więc problem wraca do nas jak bumerang.

Spora część takich środków jest zwyczajnie nieskuteczna lub po prostu niedopasowana do specyfiki owada, z którym walczymy. W efekcie próbując poradzić sobie samemu, tracimy czas, pieniądze i energię, a prusaki nadal nie chcą zniknąć.

Zamiast wyrzucać pieniądze w błoto i zastanawiać się, czy aby na pewno problem został skutecznie rozwiązany, najlepszym wyjściem będzie poproszenie o pomoc specjalistyczną firmę zajmującą się przeprowadzaniem profesjonalnej dezynsekcji.

Wybierając usługi firmy Dezynfeusz, otrzymujesz szybkie i bezpieczne rozwiązanie problemu raz na zawsze. Pracownicy wykazują się dyskrecją i sprawnie przeprowadzają zlecone prace.

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!