SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: biuro@ddd.pl

Sposób na pszczoły

Jak wszyscy wiemy, pszczoły są niezwykle pożytecznymi owadami. Zapylają wiele gatunków roślin, przysługując się tym samym przyrodzie, jak i człowiekowi. Pszczoły możemy podzielić na miodne i dzikie. Pszczoły dzikie nie stanowią zagrożenia dla człowieka, ponieważ nie posiadają żądła. Jednak mało kto, oprócz specjalisty, jest w stanie odróżnić od siebie obydwa te rodzaje.

Pszczoły mogą budować gniazda w różnych miejscach. Największy kłopot pojawia się wtedy, kiedy miejsce na budowę siedliska znajdują w trudno dostępnych przestrzeniach, na przykład pod połaciami dachowymi czy w szczelinach ścian, gdzie trudno jest dotrzeć bez specjalistycznego sprzętu. To jedynie zwiększa ryzyko bolesnego użądlenia.

Wiele osób podejmuje się radzenia sobie z problemem metodami zaczerpniętymi z Internetu, których użycie może okazać się bardzo niebezpieczne, a dla osób uczulonych na pszczeli jad – nawet śmiertelne. Używanie takich sposobów, oprócz tego, że jest to niebezpieczne, zazwyczaj jest nieskuteczne i przynosi więcej szkody niż pożytku.

 

Jeśli więc Ty także borykasz się z problemem siedliska pszczół znajdującym się w Twojej okolicy i poszukujesz sposobu na to, jak ich się pozbyć, powinieneś pamiętać, że zawsze w takim wypadku należy poprosić o pomoc specjalistów, którzy zadbają o odpowiednie środki oraz zapewnią bezpieczeństwo całemu otoczeniu, podczas przeprowadzania procedury usuwania siedliska z dotychczasowego miejsca.

Eksperci Dezynfeusza pracuje przy wykorzystaniu wielu nowoczesnych metod i w konkretnym przypadku wybierają dokładnie taką, która będzie odpowiednio dopasowana do potrzeb i najskuteczniejsza. Z sukcesem usunęli już tysiące pszczelich gniazd i przywrócili tysiącom Klientów radość i bezpieczeństwo. A dowód ich sumienności i uczciwości stanowi gwarancja 100% satysfakcji. To zdecydowanie najlepsza oferta na rynku i najlepsze zdroworozsądkowe wyjście z niebezpiecznej sytuacji.

Pamiętaj, że nie warto narażać na niebezpieczeństwo siebie i swojego najbliższego otoczenia podczas nieudolnych prób pozbycia się gniazda pszczół. Zupełnie niepotrzebne jest również uśmiercanie owadów. Korzystając z pomocy fachowców, dbasz nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale również o środowisko naturalne.

Dane kontaktowe

Tel: 799-355-552
E-mail: biuro@dezynfeusz.pl
NIP: 5242495143
REGON: 015690013

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju.

Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc!

Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!