SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na rozkruszki

R…. jak rozkruszki!

Uważasz, że to wcale nie takie oczywiste? Możliwe, bo rozkruszki to bardzo małe szkodniki należące do rodziny roztoczy i trudno dostrzec je gołym okiem. Jednak to, że czegoś nie widać, wcale nie oznacza, że tego nie ma. Rozkruszki pojawiają się w domach i magazynach z żywnością. Żerując w produktach spożywczych, doprowadzają je do zanieczyszczenia odchodami i wylinkami. A potem pojawia się pleśń i grzyb. Oprócz tego stwarzają idealne miejscem do rozwoju bakterii i wirusów. Do tego ich obecność wywołuje u ludzi silne reakcje alergiczne i zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Chcąc pozbyć się rozkruszków, pierwszym odruchem byłoby zapewne sprawdzenie poszczególnych produktów spożywczych. Może jednak nie przynieść to pożądanego efektu, gdyż w niektórych produktach trudno będzie nam odnaleźć rozkruszki, szczególnie ich jaja. Dlatego jakikolwiek obrany sposób walki z rozkruszkami musi być przede wszystkim bardzo dokładny i profesjonalny.

Koniecznie trzeba też wiedzieć, że dopiero temperatura poniżej 3 stopni Celsjusza ogranicza proces rozmnażania się rozkruszków, a przecież nie wszystkie produkty spożywcze nadają się do przechowywania w lodówce. Poza tym trudno wyobrazić sobie, aby utrzymywać w całym pomieszczeniu tak niską temperaturę co najmniej przez 7 dni.

Widać wyraźnie, że nie warto samotnie próbować wątpliwych sposobów na walkę z rozkruszkami. Tylko oko ekspertów Dezynfeusza oraz ich narzędzia są w stanie precyzyjnie ocenić, czy kolonia rozkruszków została usunięta w 100%. Zdając się na specjalistów, otrzymasz szybką i skuteczną pomoc. Nie musisz też obawiać się wysokich kosztów. W przypadku ekspertów Dezynfeusza dezynsekcja rozkruszków to standard w ofercie. Codziennie wykonują kilka takich zabiegów i codziennie odnoszą sukces.

Fachowcy Dezynfeusza działają sprawnie, zawsze używając tylko metod w pełni bezpiecznych dla ludzi i zwierząt domowych. Dlatego tysiące Klientów obdarzyło ich swoim zaufaniem i teraz może cieszyć się na nowo odzyskanym komfortem. Czy Ty też byś tak chciał? Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić! 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!