SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: biuro@ddd.pl

Sposób na rybiki

Na pewno widziałeś już rybiki cukrowe, choć to niewielkie owady. Niekiedy mogą jednak osiągać nawet do 10 mm długości. Chociaż nie przenoszą zarazków potrafią skutecznie uprzykrzać nam życie. Lubią miejsca ciepłe i wilgotne, stąd właśnie najczęściej spotykamy je w łazienkach, toaletach i kuchniach.

Kiedy rybiki dostaną się do naszych szafek kuchennych, zaatakują przechowywaną tam żywność. Lubią ryż, mąkę, papier, a co gorsza, pożywienia nie muszą koniecznie szukać w szafkach. Zadowolą się także okruszkami, odpadkami czy resztkami innych owadów. Na pewno się tego nie spodziewasz, ale klej do tapet pokrywający Twoją ścianę to ich przysmak. Widzisz więc, że Twój dom to po prostu wymarzone miejsce dla rybików cukrowych.

Wszyscy nasi Klienci zgodnie przyznają, że widok rybika nie należy do najprzyjemniejszych. Jeśli chcesz się dowiedzieć o nim więcej, koniecznie zajrzyj do naszej encyklopedii! Tam znajdziesz wiele ciekawy informacji na temat rybików cukrowych. Tutaj jednak zastanowimy się co zrobić, aby pozbyć się rybików? Czy istnieje jeden, skuteczny i niezawodny sposób na rybiki cukrowe?

Eksperci Dezynfeusz podpowiadają – tak, istnieje sposób na pozbycie się rybików cukrowych i ich całkowitą eliminację. Jednak zanim do niego przejdziemy, warto zaznaczyć, że ważne są też zwykłe działania profilaktyczne, czyli utrzymywanie odpowiednich warunków w domu. Najważniejsze, to pozbyć się wilgoci i często wietrzyć pomieszczenia. Należy jednak pamiętać, że to tylko w pewnym stopniu ograniczy inwazję rybików.

Jedyny, skuteczny sposób na całkowite pozbycie się rybików cukrowych to przeprowadzenie profesjonalnej dezynsekcji, która nie tylko usunie obecne już szkodniki, ale także pomoże zapobiec ich ponownemu pojawieniu się.  Jeśli więc zauważyłeś w swoim domu małe, dokuczliwe stworzonka, nie zwlekaj i skontaktuj się ze specjalistami. Eksperci Dezynfeusza od lat przeprowadzają zabieg dezynsekcji, dlatego robią to tak sprawnie sprawnie i tak skutecznie, jak nikt inny. Działają w pełni bezpiecznie, ponieważ mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy dumni, że to właśnie dzięki nim już tysiące osób pozbyło się w tak prosty i szybki sposób rybików cukrowych!

Eksperci Dezynfeusza pomogą także Tobie. Skontaktuj się z nimi!

Dane kontaktowe

Tel: 799-355-552
E-mail: biuro@dezynfeusz.pl
NIP: 5242495143
REGON: 015690013

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju.

Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc!

Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!