SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na szerszenie

Szerszenie to największe występujące w Europie żądłówki. Jak wiele owadów, mają one bardzo korzystny wpływ na środowisko i jego równowagę ekologiczną, jednak ich sąsiedztwo w bliskiej odległości od ludzkich siedzib jest niepożądane, a może nawet okazać się niebezpieczne.

Szerszenie swoje gniazda budują w ciepłych i suchych miejscach. Te dwa warunki doskonale spełniają kominy, powierzchnie strychów, a nawet kanały wentylacyjne. Jako, że siedziby człowieka stwarzają dla szerszeni świetne warunki do życia, nie jest więc  trudno o to, aby takie gniazdo znalazło się i w naszym domu

Mimo, że ukąszenie szerszenia nie jest dużo groźniejsze niż ukąszenie osy, jest zdecydowanie o wiele bardziej bolesne, ze względu na dłuższe żądło, a tym samym większą ilość jadu wpuszczaną w ciało człowieka. Może więc okazać się śmiertelne dla osób uczulonych. Jeśli chcesz poznać więcej interesujących faktów z życia szerszeni, koniecznie zajrzyj do naszej encyklopedii!

Na pewno domyślasz się, że usuwanie siedlisk szerszeni na własną rękę może przynieść więcej szkody niż pożytku. Większość ludzi, którzy postanawiają poradzić sobie z owadami na własną rękę, wybiera sposoby zdecydowanie do tego niewłaściwe, zagrażając tym samym bezpieczeństwu własnemu jak i otoczenia. Niejednokrotnie kończy się to wizytą w szpitalu, a przecież nikt z nas sobie tego nie życzy.

Nie warto więc próbować radzić sobie z szerszeniami na własną rękę. W takich sytuacjach najlepiej jest poprosić o pomoc specjalistów wyszkolonych pod tym kątem oraz posiadających specjalistyczny sprzęt. Dzięki temu, cała procedura przebiega szybko, bez zagrożenia dla ludzi, ale także dla środowiska naturalnego. Eksperci Dezynfeusza wykonują takie zadania już od kilkunastu lat i nieustannie powtarzają, że szerszenie to naprawdę poważne zagrożenie i, że walka z nim, bez wiedzy i doświadczenia jest niemożliwa.

Dlatego zaufaj naszym ekspertom i nie ryzykuj swojego zdrowia i życia! Wybierz niezawodny sposób na rozwiązanie brzęczącego problemu i zrób to w pełni bezpiecznie i skutecznie. Tysiące Klientów zdążyło już się przekonać, jak dobrze jest od razu powierzyć problem w ręce specjalistów i teraz cieszy się na nowo odzyskanym komfortem i bezpieczeństwem. Czy Ty też tego oczekujesz?

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!