Sprzątanie po gołębiach

Chcesz szybko i skutecznie posprzątać i zutylizować gołębie odchody? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Sprzątanie po gołębiach na Śląsku, W Poznaniu, Łodzi i we Wrocławiu

Nie jesteśmy jedynymi mieszkańcami osiedli na Śląsku, w Poznaniu, Łodzi czy we Wrocławiu. Poza nami zamieszkują je również liczne zwierzęta oraz ptactwo. Jeśli Twoja okolica zmaga się z problemem ich nadmiernej aktywności, która oznacza zanieczyszczenie balkonów oraz dachów, warto pomyśleć o kompleksowym wyczyszczeniu tych powierzchni, jak również zabezpieczeniu ich przed nieproszonymi gośćmi. Standardowo, odświeżenie elewacji bloków mieszkalnych wykonuje się raz na kilka lat, ze względu na wysokie koszty tej inwestycji. Prace mogą jednak zostać przyśpieszone, jeśli do obniżenia estetyki obiektów przyczynia się coś więcej, na przykład zalegające ptasie odchody. Stada gołębi bardzo chętnie zatrzymują się w gęsto zaludnionych osiedlach, ponieważ zwabiają je resztki żywności, wyrzucane przez mieszkańców. Również zwyczaj karmienia ptaków na deptakach powoduje, że gołębie chętnie osiedlają się tam, gdzie człowiek, zatracając przy okazji swój naturalny instynkt zdobywania pożywienia w przyrodzie. Nieczystości, które po sobie zostawiają, oznaczają dotkliwe koszty dla budżetu spółdzielni oraz administracji.

Problem nie jest tylko natury estetycznej. Ptasie odchody są bardzo trujące. Ilość mocznika, który jest zawarty w odchodach, jest bardzo toksyczna. Do tego dochodzą również liczne bakterie, wirusy oraz grzyby, które często są stałym elementem składowym nieczystości. Zagrożenie zwykle dotyczy elewacji, dachów, rynien, gzymsów, ale również prywatnych balkonów czy tarasów, na których bawią się nieświadome niebezpieczeństwa dzieci. Już kilka tygodni nagromadzenia się odchodów oznacza, że tworzy się od trzech do prawie dziesięciu ich warstw, które mogą doprowadzić nawet do uszkodzenia budynku. Często problem dotyczy miejsc, które są trudno dostępne. Wówczas, w celu dotarcia do nich niezbędny jest podnośnik lub nawet stosowanie technik alpinistycznych. Rozwiązanie nie polega wyłącznie na oczyszczeniu powierzchni, ale również poddaniu jej ozonowaniu oraz chemicznej dezynfekcji. Nie warto zabierać się za to samodzielnie, gdyż wyzwanie nie należy do łatwych. Warto zaufać specjalistom, oraz zabezpieczyć daną powierzchnie specjalną siatką, chroniącą przed ptactwem.

Firma Dezynfeusz proponuje szereg usług z kategorii DDD. Podejmujemy się również sprzątania specjalistycznego, w zakres którego wchodzi usuwanie nieczystości po ptakach, głównie gołębiach. Pracujemy w każdym pomieszczeniu lub przy elemencie, który wymaga gruntownego oczyszczenia. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty, jak również wieloletnie doświadczenie, które pomaga nam przy nawet najtrudniejszych wyzwaniach. Wspomagamy się specjalistycznym sprzętem oraz środkami, które usuwają nawet grube warstwy zanieczyszczeń. Doradzamy również, jak zabezpieczyć miejsca newralgiczne przed ponownym zabrudzeniem. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z całego kraju, dzięki czemu działamy profesjonalnie i dokładnie. Jako jedyna firma w branży na wszystkie wykonywane usługi udzielamy gwarancji 100% satysfakcji. Jeśli jesteś mieszkańcem lub administratorem skupiska, które ma problem z odchodami gołębimi, nie czekaj, aż ptasie odchody poczynią większe szkody niż tylko zabrudzenie.

Usługę sprzątania po gołębiach świadczymy na terenie województwa Śląskiego, a także w Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i w miejsowościach ościennych. Zapraszamy do kontaktu!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!