Sprzątanie pomieszczeń po osobach zmarłych

Chcesz szybko i skutecznie posprzątać pomieszczenia po osobach zmarłych? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Sprzątanie pomieszczeń po osobach zmarłych

Życie pisze różne scenariusze, nieraz bardzo dramatyczne. Jeśli dotyczy Cię problem z nagłym zgonem osoby bliskiej, jesteśmy do Twojej dyspozycji jako firma, wykonująca usługi sprzątania specjalistycznego. Dotyczą one różnych sytuacji, począwszy od zgonu naturalnego w domu, szpitalu lub domu opieki, po wydarzenia tragiczne, jak samobójstwo czy morderstwo. Wiemy, że sprzątanie po zmarłych to praca, która dostarcza wiele emocji jego rodzinie. Staramy się odciążyć bliskich, jednocześnie współpracując z nimi w celu rzetelnego wykonania swoich obowiązków. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawnie zrealizować powierzone nam zadania, dbając równocześnie o szacunek dla zmarłego. Bez względu na okoliczności wydarzeń pozostawiamy pomieszczenie w stanie, nadającym się do bezpiecznego użytkowania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i developerów, właścicieli domów spokojnej starości, hoteli oraz zarządców spółdzielni mieszkaniowych.

Nagła śmierć, zwłaszcza na wskutek wypadku, to szokujące wydarzenie, poruszające wszystkie zmysły. Dezynfeusz zajmuje się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc oraz pojazdów, w których znaleziono ciało bezpośrednio po śmierci lub nieco później, kiedy doszło już do częściowego rozkładu denata. Miejsce zbrodni lub samobójstwa jest pod okiem policji oraz prokuratora. Przez cały czas naszych działań ściśle współpracujemy z tymi organami. Bez ich zgody nie można bowiem rozpoczynać czyszczenia, będącego również niszczeniem śladów na miejscu zbrodni. To specyficzne miejsce pracy dla firm z branży DDD, aby więc wykonać powierzone zadanie prawidłowo, trzeba posiadać umiejętności, doświadczenie oraz wiedzę w tym temacie. Korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych środków chemicznych, które pomagają usunąć wszelkie niebezpieczne dla zdrowia substancje, takie jak: kadaweryna oraz ptomainy, czyli jady trupie. Po wykonaniu wszystkich prac pomieszczenie jest bezpieczne i wolne od patogenów, uciążliwego fetoru oraz śladów po dramatycznych wydarzeniach.

Nasze usługi dotyczą również kompleksowego sprzątania mieszkań osób zmarłych. Jednym z największych problemów, z jakimi się wówczas stykamy, jest nieprzyjemny zapach. Stanowi on efekt powstawania specyficznych związków chemicznych, które pojawiają się w miejscach, w których ktoś zmarł w sposób naturalny (osoby starsze lub chore), jak również śmierci gwałtownej. Tuż po śmierci człowieka, w jego ciele rozpoczynają się pierwsze procesy gnilne. Noszą one nazwę putryfikacji i skutkują produkcją amin, między innymi putrescyny. Jest to ten moment, w którym z ciała uwalnia się trupi jad. Dodatkowo, przez naturalne otwory ciała, jak nos, usta czy odbyt, wydobywają się płyny, które zawierają inne trujące produkty rozkładu materii organicznej. Zapachu nie da się usunąć sposobami domowymi. Nie warto nawet próbować, ponieważ może dojść do zarażenia się bardzo groźnym jadem trupim. Warto zaufać specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu. Można się z nami skontaktować również wysyłając specjalny formularz, dostępny na stronie internetowej. Działamy szybko, sprawnie i dyskretnie a nasze usługi są najczęściej polecane w branży DDD.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!