Sprzątanie skutków powodzi i pożarów

Chcesz szybko i skutecznie posprzątać skutki powodzi i pożarów? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Sprzątanie skutków powodzi i pożarów

Przypadki losowe takie, jak pożar, zalanie wodą, pęknięcie rury, powódź, awaria, wypadek czy huragan mogą przydarzyć się każdemu. Trudno się do nich przygotować, ponieważ wszystko może wydarzyć w jednej chwili. Wypadki takie wiążą się ze stratami materialnymi i ogromnym stresem. Aby zminimalizować powstałe szkody i ograniczyć straty finansowe, warto działać jak najszybciej, kontaktując się z fachowcami z branży DDD. Mogą oni rozpocząć swoją pracę natychmiast po zakończeniu akcji służb ratunkowych. Ich działania to często kompleksowe łączenie wielu usług. Przykładowo, mieszkanie po pożarze wymaga osuszenia ze względu na używanie gaśnic przez straż pożarną. Nie tylko dochodzi do zalania powierzchni, ale również przemoczenia materiałów izolacyjnych takich, jak wełna mineralna w ścianach działowych, styropian w podłodze i innych. Przy pożarze lub powodzi łatwo stracić głowę na wskutek emocji. A jest to czas, który służy do podjęcia wielu kluczowych decyzji.

W pierwszej kolejności warto wykonać ocenę stanu technicznego budynku, oraz zabezpieczyć pogorzelisko i mienie przed jego dalszym niszczeniem. Podczas pożaru, spaleniu ulegają różne materiały, jak tworzywa sztuczne, PCW, farby, kleje, tkaniny syntetyczne. Pod wpływem wysokiej temperatury wchodzą one w reakcje chemiczne, których efektem mogły być toksyczne wyziewy, groźne dla otoczenia a zwłaszcza osób, przebywających na miejscu zdarzenia. Prawidłowe usuniecie szkody gwarantuje tylko użycie specjalistycznych środków chemicznych, służących do neutralizacji osadów popożarowcyh. Z kolei miejsce, które zostało zalane, w krótkim czasie staje się ośrodkiem rozwoju bakterii, grzybów, pasożytów oraz przykrego zapachu. Sprzyja temu zwłaszcza wysoka temperatura, czyli sezon letni, obfitujący w podtopienia w różnych częściach kraju. Ważnym elementem jest również usunięcie zapachów po pożarze lub powodzi. Jego podstawą jest dokładne wyczyszczenie obiektu przy użyciu środków chemicznych. Zabieg ten to dekontaminacja. Po usunięciu źródła powstawania zapachu wykonuje się ozonowanie, które jest finalnym etapem usuwania przykrego zapachu.

Sprzątanie obiektów takich, jak piwnice, strychy, mieszkania czy domy po zalaniach lub pożarze to jedna z usług w ramach sprzątania specjalistycznego, wykonywanych przez firmę Dezynfeusz. Wykonujemy wszelkie niezbędne usługi, związane z osuszeniem, oczyszczeniem oraz zdezynfekowaniem miejsca dotkniętego zalaniem tak, aby nadawało się do ponownego użytku. Im wcześniej zaczniemy działać, tym szybciej uporamy się z wszystkimi skutkami tych przykrych wydarzeń. Naszą pomoc realizujemy w oparciu o indywidualną strategię działania, dostosowaną do konkretnego przypadku. Poszczególne etapy prac przebiegają sprawnie i są objęte Gwarancją 100% Satysfakcji. Posiadamy zaplecze techniczne, sprzęt, oraz niezbędne środki do podjęcia akcji interwencyjnych w zakresie usuwanie wody, sadzy, neutralizacji zapachu, ozonowania pomieszczeń, odgruzowania pogorzeliska. Po wstępnych pracach proponujemy także kompleksowe osuszanie pomieszczeń i budynków oraz ewentualne usuniecie grzyba, jeśli będzie skutkiem katastrofy.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!