Usuwanie gniazda os

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się os? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie gniazda os

Jak rozpoznać osę?

Większość z nas wie, jak wygląda osa, jednakże często mylona jest z pożyteczną i dobrą pszczołą. Osa jest żółto-czarnym owadem, z charakterystycznym odwłokiem, silnie przewężonym u nasady. Stąd też pojęcie „talia osy”. Swoje gniazda buduje w ziemi, wykorzystując istniejące już nory drobnych ssaków. Dorosłe osobniki żywią się nektarem kwiatowym, słodkimi sokami i owocami.

Czy bywa niebezpieczna?

Osa, w przeciwieństwie do pszczoły bywa agresywna. Mimo swych niewielkich rozmiarów może być bardzo niebezpieczna dla człowieka. Szczególne zagrożenie stanowi u osób uczulonych na jej jad. Groźne może być również jej ukąszenie w pobliżu szyi, wówczas opuchlizna może utrudnić oddychanie, a w skrajnych przypadkach doprowadzić nawet do zgonu.

Co zrobić gdy zauważymy gniazdo?

Jeśli mamy ogród, lub działkę powinniśmy uważać na bose wycieczki. Może się okazać, że przypadkowo wdepniemy w gniazdo os. Gdy zauważymy takie na swoim terytorium, niezwłocznie powinniśmy poinformować odpowiednie służby. Osy mogą stwarzać zagrożenie dla najmłodszych, a także dla zwierząt domowych, które goniąc za owadem mogą go omyłkowo połknąć.

Zauważyłeś gniazdo os? Nie próbuj samemu usuwać gniazda! Czynność ta może bezpośrednio zagrażać Twojemu zdrowiu. Zadzwoń do nas, a my pozbędziemy się owadów!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!