Usuwanie gniazda pszczół

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pszczół? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie gniazda pszczół

Czym odznaczają się pszczoły?

Pszczoła osiąga wielkość od 8 do 18 mm. Jej umaszczenie jest całkowicie czarne, żółte, ciemnobrązowe albo czerwonopomarańczowe. Żyją w zorganizowanych społecznościach i zakładają duże kolonie, które mogą liczyć nawet do 80 tys. osobników. Zarówno dorosłe osobniki jak i larwy odżywiają się nektarem oraz pyłkiem kwiatowym.

Czy pszczoły są niebezpieczne?

W przeciwieństwie do swojej zadziornej koleżanki – osy, pszczoły zazwyczaj nie atakują bez powodu. Naruszenie jej terytorium może zostać odebrane przez nią jako próba ataku, wówczas owad broni się. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że użądlenie pszczoły może być groźne. Wszystko przez jej jad, który jest silnym alergenem.

Jak wyeliminować pszczołę?

Pszczoły nie powinniśmy zabijać! Mniej więcej 1/3 produktów spożywanych przez ludzi uzależniona jest od pszczelego zapylania. Jeśli będziemy tępić te owady, za parę lat nie będziemy mieli co jeść. Nie bez powodu Albert Einstein powiedział, że jeśli z powierzchni Ziemi znikną pszczoły, ludzkości pozostaną jedynie 4 lata życia.

Jeśli zauważysz duże skupisko pszczół – zadzwoń do nas. Pomożemy Ci rozwiązać problem z tymi owadami, jednocześnie nie krzywdząc ich. Pracownicy firmy Dezynfeusz wiedzą jak przeprowadzić skuteczną dezynsekcję, nie zabijając tych pożytecznych owadów. 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!