Usuwanie gniazda szerszeni

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się szerszeni? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie gniazda szerszeni

Jak wygląda szerszeń?

Szerszeń jest największym owadem z gatunków osowatych, występujących w Europie. Osiąga rozmiary około 24 mm, jednakże Królowa mierzy nawet do 35 mm. Szerszeń jest drapieżnikiem i zamieszkuje tereny bezpośrednio związane z występowaniem człowieka. Swoje gniazda najczęściej buduje w dziuplach drzew, opuszczonych ulach lub w naszym sąsiedztwie – pod dachem, czy w dziurach budynków.

Czy jest niebezpieczny?

Szerszeń jest jednym z najniebezpieczniejszych owadów występujących w Polsce. Jego jad jest bardzo silny, a kilka ugryzień szerszenia może zabić dorosłego człowieka. Szczególnie jest on niebezpieczny, dla osób uczulonych na jego jad, wówczas użądlenie osobnika może nawet prowadzić do hospitalizacji. Ukąszenie tego owada jest też bardzo bolesne. Pocieszającym może być jednak fakt, że szerszeń niesprowokowany, rzadko sam żądli.

Co zrobić, kiedy zobaczymy szerszenia?

Przede wszystkim nie powinniśmy panikować i wykonywać gwałtownych ruchów. Szerszeń nasza zachowanie może odebrać jako atak i wówczas nas użądlić. Nie należy pod żadnych pozorem samemu likwidować gniazda. Mogą się tym zająć tylko wyspecjalizowane jednostki, bowiem nieumiejętna próba wyeliminowania go, może skończyć się tragicznie.

Firma Dezynfeusz od lat zajmuje się profesjonalną dezynsekcją, a także usuwaniem gniazd szerszeni. Jeśli zauważysz w pobliżu swojego domostwa pojedynczego owada – nie panikuj! Gdy masz podejrzenia, że może ich być więcej, nie wahaj się i od razu skontaktuj się z nami!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!