Usuwanie gryzków psotników

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się gryzków psotników? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie gryzków psotników

Czym są gryzki psotniki?

Gryzki psotniki to niewielkie owady, osiągające wielkość do 6 mm. maksymalnie. Posiadają skrzydła i zamieszkują leśne terytoria. W skład ich pożywienia wchodzą m.in. porosty, glony i grzyby. Nazywany jest również wszą książkową lum zakamarnikiem. Jest on szkodnikiem zboża i produktów jemu pochodnych. Możemy znaleźć je w magazynach, czy w starych książkach w bibliotekach.

Dlaczego są szkodnikami?

Atakują produkty spożywcze pochodzenia zarówno zwierzęcego jak i roślinnego. Psotniki żerując na naszym pokarmie – zanieczyszczają go. To właśnie przez jego myszkowanie w naszym jedzeniu może być niebezpieczny dla naszego zdrowia. Produkty zostają bowiem zainfekowane przez mikroorganizmy i pleśnie.

Jak poradzić sobie z psotnikiem?

Jeśli zauważymy w naszym domostwie tego pasożyta, nie powinniśmy bagatelizować jego obecności. Bardzo szybko się rozmnaża, a my nie zawsze jesteśmy w stanie zlokalizować jego bezpośrednie miejsce bytowania. Często mogą to być bowiem miejsca, które są niewidoczne dla naszych oczu. Konieczna jest więc niezwłoczna dezynsekcja!

Pracownicy firmy Dezynfeusz znają się na swoim fachu, dlatego w szybki i sprawny sposób mogą wyeliminować psotnika z mieszkania. Nie warto więc wydawać pieniędzy na preparaty, które mogą okazać się nieskuteczne w walce z zakamarnikiem. Jeśli masz problem z pasożytem – zadzwoń do nas!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!