Usuwanie karaluchów

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się karaluchów? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie karaluchów

Czym charakteryzują się karaluchy?

Te paskudne organizmy kojarzą nam się najczęściej z brudnymi, opuszczonymi pomieszczeniami, które dawno zapomniały już o czystości. Trzeba jednak pamiętać, że to nie brud jest ich jedynym wabikiem. Często osiedlają się w bliskim sąsiedztwie człowieka, bowiem to właśnie od niego mogą czerpać pożywienie. Apetyczne są więc dla nich pozostawione przez nas resztki. Najczęściej widywany jest w magazynach i kuchniach.

Czy może być groźny dla naszego zdrowia?

Z całą pewnością jest nieprzyjemny. Sam jego widok, budzi w nas wstręt i zachęca do ucieczki. Karaluch może być jednak groźny dla naszego zdrowia. Jest nosicielem wielu bakterii i wirusów. Odpowiedzialny jest m.in. za przenoszenie czerwonki, duru brzusznego i żółtaczki.

Jak z nim walczyć?

Karaluch jest bardzo trudnym przeciwnikiem. Już sama budowa chroni go przed mechanicznymi urazami. Nie sposób jest go więc zabić, bowiem twardy pancerzyk potrafi znieść naprawdę duże obciążenie. Sklepowe specyfiki mogą okazać się zbyt słabe i nieskuteczne w walce z tym ogromnym robalem. Takie specyfiki nie należą również do najtańszych, tym bardziej wydawanie dużych środków jest zbędne w walce z karaluchem.

Pracownicy firmy Dezynfeusz dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu i wyposażeniu w preparaty chemiczne do profesjonalnej dezynsekcji wiedzą, jak szybko i skutecznie rozprawić się z karaluchem. Jeśli masz z nimi problem – skontaktuj się z nami, a my dyskretnie się ich pozbędziemy!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!