Usuwanie mklików

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się mklików? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie mklików

Co powinniśmy wiedzieć o mklikach?

Mklik to gatunek motyla, którego możemy spotkać w naszych kuchennych szafkach. Żywi się suchym pokarmem – mąką, kaszą, pieczywem i ziarnami zbóż. Zauważywszy zwisające, pojedyncze ziarna mąki (jak na nitce) możemy mieć pewność, że właśnie zaaklimatyzował się u nas mklik. Uznawany jest za szkodnika magazynowego.

Jakie są konsekwencje występowania mklika w pokarmach?

Najbardziej niebezpieczne jest występowanie tego motyla w młynach. Larwy zmiękczają swój pokarm, następnie łączy się on z odchodami i powstają małe grudki. Nie są one jednak na tyle niewidoczne, by nie zapychały sit i przewodów maszyn. Zostawiając odchody w pokarmie, zanieczyszczają nasze pożywienie.

Jak z nim walczyć?

Mkliki bardzo szybko się rozmnażają i wszędzie pozostawiają jaja. Jeśli podejrzewamy jego występowanie, powinniśmy zadbać o szczegółową dezynsekcję, by owady nie zanieczyszczały naszego pożywienia. Zdezynsekowane powinny zostać także pomieszczenia, które postanowimy przeznaczyć na nasze magazyny.

Masz problem z mklikiem? Chciałbyś pozbyć się tych szkodników? Nie marnuj czasu i pieniędzy na samodzielną walkę z tymi motylami. Skontaktuj się Dezynfeuszem, a my całą pracę wykonamy za Ciebie!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!