Usuwanie moli

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się moli? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie moli

Jak rozpoznać mola?

Mole to owady z rzędu motyli. Najczęściej spotykane są dwa rodzaje moli: spożywcze i ubraniowe. Mole spożywcze często przynosimy do swych domów w zamkniętych opakowaniach. Żerują najczęściej na kaszach i mące. Jaja moli mogą zostać niezauważone i właśnie w ten sposób trafiają do mieszkań. Wśród moli ubraniowych szczególnie niebezpieczne są larwy – bo to własnie one zjadają naszą odzież.

Dlaczego są szkodnikami?

Przede wszystkim dlatego, że zanieczyszczają nasze pożywienie i psują ubrania. Należy również pamiętać, że rozmnażają się w zastraszającym tempie. Ciągle składają jaja, których możemy nawet nie zauważyć. Znajdować się mogą w niewidocznych dla nas miejscach. Jeśli zauważymy już jednego owada, możemy mieć pewność, że jaja zostały już złożone i wkrótce będziemy mieć całą plagę motyli.

Jak się ich pozbyć?

Jeśli w naszym mieszkaniu zauważyliśmy już kilka motyli, możemy podejrzewać, że w krótkim czasie pojawi się ich dużo więcej. Wtedy też samotna walka może nie być wystarczająca. Nawet jeśli wyeliminujemy wszystkie widocznie osobniki, po pewnym czasie z jaj pojawią się nowe. Potrzebna jest więc fachowa dezynsekcja!

Masz problem z molami? Zauważyłeś, że coraz więcej motyli pojawia się w Twoim domostwie? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Czas tutaj ma ogromne znaczenie.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!