Usuwanie mrówek

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się mrówek? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie mrówek

Co charakteryzuje mrówki?

Występują na prawie wszystkich szerokościach geograficznych. Bardzo rzadko możemy zaobserwować pojedynczego osobnika, bowiem tworzą zhierarchizowane społeczności kastowe. Żywią się zarówno pokarmem pochodzenia roślinnego, jak i zwierzęcego. Szybko przystosowują się nowego miejsca, dlatego też nasze mieszkanie jest dla nich atrakcyjne – z uwagi na łatwo dostępny pokarm.

Dlaczego nie powinniśmy dopuścić, by stały się naszymi współlokatorami?

Przede wszystkim dlatego, że wyeliminowanie mrówek jest niezwykle trudnym przedsięwzięciem. Jeśli postanowią osiedlić się w naszym mieszkaniu, możemy mieć wówczas do czynienia, z ponad setką osobników. Nawet jeśli uda nam się wyeliminować kilka sztuk, a w zasięgu naszego wzroku nie pojawiają się nowe – nie oznacza to, że wygraliśmy. Już po paru dniach zauważymy jak wiele do usunięcia nam jeszcze zostało.

Jak z nimi walczyć?

Walka w pojedynkę z mrówkami stawia nas niejako na przegranej pozycji. Ich ogromna liczebność sprawia, że z domowymi preparatami możemy nie być w stanie ich wyplenić. Najistotniejsze jest dotarcie do gniazda, jednakże może się ono znajdować w miejscu niewidocznym dla nas. Zastanawiamy się wówczas, skąd one się w ogóle pojawiają.

Nie warto marnować więc pieniędzy na drogeryjne specyfiki. Pracownicy firmy Dezynfeusz skutecznie zdezynsekują mieszkanie i pozbędą się wszystkich mrówek. Jeśli masz z nimi problem – skontaktuj się z nami!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!