Usuwanie much

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się much? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie much

Co powinniśmy wiedzieć o muchach?

Mucha to jeden z najsławniejszych owadów an całym świecie. Żyje do 4 tygodni i w porównaniu z innymi owadami, porusza się stosunkowo wolno. Występuje najczęściej w środowisku bezpośrednio związanym z bytowaniem ludzi. Wszystko z uwagi na łato dostępny wówczas pokarm.

Czy mogą nam zaszkodzić?

Jako, że muchy towarzyszą nam każdego dnia, często bagatelizujemy ich obecność, a nie powinniśmy. Pobierają one pokarmy, po rozpuszczeniu ich śliną. Dla nas oznacza to zanieczyszczone jedzenie. Owady te żerują często na odchodach i martwych tkankach pochodzenia zwierzęcego, następnie siadają na naszym pożywieniu, co oznacza, że większość tych bakterii i wirusów pozostawiają na nim. Te małe insekty przenoszą również m.in. salmonellę, dur brzuszny czy chorobę Heinego-Medina.

Jak się ich pozbyć?

Mimo, że nie poruszają się zbyt szybko, to złapanie ich jest naprawdę trudne. Sprzedawane w drogeriach lepy na muchy także są kłopotliwe, bo przez nieuwagę przyklejamy się do nich głównie my. Najwygodniejszym i zarazem najefektywniejszym sposobem jest sięgnięcie po fachową pomoc – dezynsekcję.

Masz problem z muchami? Jesteś zmęczony ich obecnością szczególnie w upalne dni? Pracownicy firmy Dezynfeusz przeprowadzą profesjonalną dezynsekcję i już nie będziesz z nimi walczyć!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!