Usuwanie pająków

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pająków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie pająków

Jakie są cechy charakterystyczne pająków?

Na świecie występuje ponad 40 tysięcy pająków. Nie sposób więc całkowicie je ujednolicić. Wszystkie składają się jednak z głowotułowia i odwłoku. Mają 6 par odnóży i każdy z nich ma jad. Nie oznacza to jednak, że każdy pająk jest szkodliwy dla zdrowia człowieka. Szacuje się, że tylko 3% wszystkich pająków mogą być niebezpieczne dla ludzkiego organizmu.

Czy powinniśmy się ich wystrzegać?

Większości z nas nikt nie musi namawiać na trzymanie się od nich z daleka. Warto jednak wiedzieć, że pająki występujące w Polsce nie zagrażają naszemu życiu. Jest jednak kątnik domowy, który uznawany jest za jadowitego. Jego ukąszenie jest bardzo bolesne i może wystąpić zakażenie. Nie powinniśmy jednak bagatelizować pająków, nawet jeśli nie są niebezpieczne to ich ugryzienia mogą powodować obrzęki.

Jak usunąć pająki?

Najpopularniejszą metodą usuwania pająków jest tzw. metoda kapcia. Stajemy w dużej odległości i celujemy w naszego nieproszonego gościa, z nadzieją, że trafiliśmy – pospiesznie opuszczamy pokój. Nie musimy jednak robić podchodów, by wyeliminować to straszne stworzenie. O i le z pojedynczym egzemplarzem najprawdopodobniej sobie poradzimy – to możemy nie być gotowi na walkę z całą kolonią. Warto zaprosić więc specjalistów od dezynsekcji!

Masz problem z pająkami? Skontaktuj się z Dezynfeuszem, a my pozbędziemy się ich za Ciebie!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!